Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdésem alapja a következő:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem alapja a következő: "A férfiak csak azokkal a lányokkal feküdnek le, aki tetszik nekik? Vagy ha oda adja magát a lány, megfekteti akkor is ha nem tetszik neki? "

Figyelt kérdés
Tehát tetszem vajon a pasinak vagy sem? Rég óta megy közünk, hogy találkozgatunk, van hogy buliból, régebben mindig értem jött és mentünk hozzá. Kifejezetten jó pasi, sokan így nyilvánulnak róla. Nagyon sokszor voltunk már együtt, legalább 2 éve van ez köztük. Mostanában nem akar hozzá menni, kocsiba akarja csinálni, a kocsmájában, ilyen extrémebb helyeken. Már nem tetszem neki, és azért nem akar haza vinni, vagy mi lehet ennek az oka? Mi a véleményetek erről? Ha józanon is nagyon sokszor voltunk együtt csak tetszem neki, nem? vagy csak azért van velem mert mindig dőlök neki?
2010. szept. 4. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, mert az egész dolog a dugásról szólt, és nem kapott meg téged idejében. Most már felesleges odadobnod magad eléje, jól meghág, aztán eldob téged. Már nem szeret téged többé.
2010. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mint pasi annyit tudok mondani: Sajnálom,hogy ilyen világban élünk. Ma már az a divat,hogy fű,drog,cigi és bunkóság. Manapság a csajoknak ez jön be. Egy értelmesebb srác, aki mondjuk jóképű és intelligens,szokott inni de nem füvezik és nem cigizik,nem bunkózik a nőkkel,az senkinek sem kell. Szerencsére én abban a helyzetben vagyok,hogy rátaláltam egy olyanra akinek kellek pont ezek miatt:

Nyíltság,őszinteség,kis perverzség,bevállalósság,intelligencia

És stréber sem vagyok.

Úgyhogy sajnálom,de sztem a srácnak csak arra kellettél,hogy jól meghúzzon.:S

2010. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11:33 te kiírtál egy kérdést ha nem tévedek. kérdésre válaszolva: igen csak a szex miatt keres. amúgy nem a füvesek kellenek nekünk hanem a normálisak, csak azok úgy meglapulnak, hogy ember legyen aki rátalál... ugyan ez fordítva is igaz... 21/L
2010. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy csak szex miatt vagyunk úgymond "együtt", de arra vagyok kíváncsi, hogy vajon tetszem is neki?
2010. szept. 4. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:

már nem azért de aki meg nem lapol meg és oylan amit 11:33kor írtak le h ne cigizik,nem fűvezik, inni is csak néha,konditerembe jár, sportos, és nem is ronda mert már jó páran mondták, ő se kell senkinek -.-'

ja sajnos ebben a győkér világban élünk

2010. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem tetszenél neki, nem dugna 2 éve...
2010. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!