Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Azokkal a lányokkal/nőkkel nem poénkodtok csak, akik nem jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, de velem sose poénkodik úgy, mint a többi lánnyal, azoknak a lányoknak meg mindnek van barátja, nem hiszem, hogy olyan csúnya lennék, hogy taszítanám, nem vagyok egy nagydumás csajszi, de kuka se, eddig csak én kezdeményeztem beszélgetést (3 hónap alatt).
2011. ápr. 21. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

nem nem nem....

:)


2 lehetőség van!


1-ik. hogy nagyon tetszik neki a lány , épp ezért nem mer neki poénkodni mert fél h azzal elvágja magát a lány előtt, mert a csaj csak egy hülyegyereknek nézné mint a többit!


2-ik. mert a srác éretlen és nem poénkodik olyanokkal akik nem szexyk, mert cikinek hiszi azt, ha leáll számára csúnyábbakkal beszélgetni!


Pedig téved, mert ha jó barátság alakul ki közted és egy olyan lány között akit soha nem fogsz megkívánni és aki téged is csak havernak tart, az sokban segítheti az elkövetkezendő csajozási esélyeidet!


Egy kevésbé szép nőt akinek nincsenek barátai főleg lány barátai, ha azokkal nagyon jóban vagy és kedves vagy akkor nagyon sokat tudnak segíteni!

2011. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!