Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék dönteni hármuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék dönteni hármuk közül?

Figyelt kérdés
van 3-pasi..az egyik az o.társam akivel 3-szor kavartam és biztos h többet érzek iránta mint barátságot.a másik a volt pasim akivel én szakítottam mert leszarta a fejem jártunk 2-hétig de utána rájöttem hogy nagyon hiányzik..és vele akarok lenni.de közbe megismerkedtem egy másikkal akivel megintcsak 2-hétig jártunk de ő szakított velem mert még a volt b.nőjét szereti..aztán tegnap rájött h hiányzok neki és kezdjük újra..én meg mondtam h nemtom mit akarok teljesen össze vagyok zavarodva! hogy döntsem el h ki iránt érzek többet?
2008. nov. 29. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már egyszer feltetted, akkor se tudtunk rá sokat mondani, most se tudunk, és ne tedd fel állandóan ugyanazt a kérdést. Vagy válassz, vagy hagyd ott mindegyiket. Elég taknyos lehetsz, ha még ezt sem tudod eldönteni, csak aztán nehogy a földre ülj a sok szék közül. Na szia!
2008. nov. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért tette föl,másodjára is ezt a kérdést,véményem szerint,mert nem tud rá választ kapni és nem segitettünk rajta...tedd azt amit a szived diktál...ennyi!!!Mindig lesz valahogy ... soha nem volt ugy hogy ne legyen valahogy...ezt mar enis megtanultam ;) az elottem szolotol megkerdeznem hogy mi a kulonbseg a gyerek es a felnott kozt...???A gyerek oszinte...nem hazudik,de a felnottek tobbsege romlott "nagyszaju" ... szerintem az elottem szolo 18nal tobb nincs...gondolkozz mar egy kicsit te...! Ne egesd le magad masok elott!!!
2008. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg annyit szeretnek,hogy te egy kamasz lany lehetsz....es a kamaszkor ilyen...egyszeruen nem tudod hogy mit cselekszel ... ne aggodj ezert... :)
2008. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Közel nem vagyok 18. És igenis gyerek, ha rohan olyan vonat után, amelyik nem vette fel. Ha hisz annak, aki visszakönyörgi magát, az később is pofára fog esni.
2008. nov. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!