Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon dühös vagyok páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon dühös vagyok páromra és a családjára, hogy nem vigyáznak a vírussal, de tudom, hogy nem szólhatok semmit. Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

egyre több bennem a harag és egyre több a konfliktusom a párommal.

rettenetesen dühös vagyok, hogy én hiába vigyáznék, amikor ő(k) nem.

De azt is tudom, hogy nem kérhetem , hogy fél évig ne találkozzanak.

Egészen biztosan el fogják kapni, hiszen pároméknál már most 3 koronás van melóhelyen, a családjában többen olyan helyen dolgoznak ahol teljesen ki vannak téve és az én családommal is gyakran kell találkozunk.

Tudom, hogy nem szabadna dühösnek lennem és bele kellene törődnöm, hogy az lenne maga a csoda ha nem kapnánk el, de mégis bennem van ez a düh és egyszerűen egyre jobban elhatalmasodik rajtam. Ti hogy kezelitek?



2020. nov. 7. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
mindenki elkapja vagy elkapta már.. elárulom neked , hogy az ebola 2009 ben közel 6 millió embert ki nyírt és még sem volt semmi hű hó, aki meghal nem ebben fog és ez miatt!
2020. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne a párod családjára vetítsd a saját frusztrációdat. A vírus léte tény, de rettegni felesleges.
2020. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyre tobb huszoneves hal meg a virus miatt, szoval itt van es attol fugg ki hogy reagal a virusra, ha az a szervezeteben van. Az ebola meg csak Afrikaban volt, ezert nem volt ekkora hűhó korulotte.
2020. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak nem csomagolod be magad egy szemetes zsákba, mászol be egy kihipózott fagyasztóba és barikádozod el magad ott a következő egy-két évben, biztosan el fogod kapni a vírust, így is, úgy is.
2020. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
létezik igen! elhunyt beteg emberekre rá fogják , hogy a vírus vitte el ?igen! akkor most lehet nézni tovább a nota tvt!
2020. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem nézek tv-t 15 éve .nincs is tv-m , ahogy híreket sem hallgatok. kizárólag a munkahelyemen hallottak alapján ítélem meg a vírus komolyságát, és bizony komoly..de hát igen..sajnos nem csak a vírustagadók kapják el.
2020. nov. 7. 19:55
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

#15: a munkatársaid viszont látszólag nagyon is.


Nem fogomlekicsinyelni a vírust, mert sok emberre veszélyes, de kezeljük helyén a dolgokat. Sok veszélyes fertőzés van körülöttünk, naponta érintkezünk ezekkel. Nagyon ártalmas viszont a lelki teher amivel ez a helyzet jár.

Szedjél C és D vitamint és nagyon figyelj oda a lelki egészségedre.

2020. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó nagyon jól megfogalmaztad amit érzek..igen hatalmas teher van az embereken. Ma pl. miután elmesélte a párom a barátainak, hogy van három koronás munkatársa, a barátja mondta neki, hogy ne haragudjon , de akkor inkább nem sörözne ma vele. Szóval igen..mindenki félti a családtagjait, de mindenki maga dönti el , hogy mi a helyes.

És tisztában vagyok vele, hogy nem haragudhatok rá emiatt, hiszen lehetetlen azt kérni az emberektől, hogy fél évig izolálják magukat vagy ne menjenek sörözni, ne találkozzanak a családtagok, ne menjenek étterembe stb stb.. ez a rossz ebben az egészben, hogy már nem tudjuk mi a helyes , mi nem , hogy kezeljük...

2020. nov. 7. 20:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal én is így voltam. Kis városban élünk, a környéken nem volt koronás. Akkoriban viszont aggódtam, hogy a páromnak nagy a család és összeülnek 20-an iszogatni, beszélgetni. Nem tudtam mit csinálni vele.

Egyébként az emberek egy bizonyos része biztosan nem a saját egészségét félti. Én is így vagyok vele, ha elkapom, hát elkapom. De nagyszüleimnek, szüleimnek nem hiányzik ez.

2020. nov. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát igen én sem magamat féltem, bár magamat is mert pont az egyik betegem mesélte (naponta 100 beteg jár hozzánk-gyógykezelések)hogy egy ismerősének a 30 éves unokája olyan beteg lett , hogy ráhúzódott a szívére és ezért élete végégig kardiológiára kell járnia, viszont a nagymama akivel egy háztartásban voltak könnyebben átvészelte, szóval még akár magamat is félthetem. (ráadásul babaprojekten vagyunk , szóval na ...terhesen sem szeretném elkapni)
2020. nov. 8. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!