Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy ha egy férfi normális, tisztességes, akkor az egyenesen arányos azzal, hogy képtelen lelkileg erős lenni, hajlamos menekülni ha probléma adódik és nem szakad le a családjáról?

Figyelt kérdés

Nem volt sok kapcsolatom, csak kettő eddigi életem során, de sajnos azt vettem észre, hogyha van egy férfi, aki tökéletes minden szempontból, mintha együtt járna a rendességükkel az is, hogy képtelen a probléma megoldásra és nagyobb volumenű felelősség vállalására, valamint befolyásolhatók és még ha ennek tudatában is vannak, akkor is képtelenek kilépni az ördögi körből: a szüleik körbeugrálásáról. Én úgy gondolom, hogy segíteni kell a szülőknek, de amikor már minden hülyeség miatt csettintenek és erre a fiuk ugrik, az nem olyan jó. Szerintem egy egészséges férfi életében eljön az a pont, amikor határt szab és úgyis a párja lesz a legfontosabb. És ez még nem azt jelenti, hogy a szülőket figyelmen kell kívül hagyni, de szerintem intelligens szülők hagyjak hogy a gyerekeik éljék a saját életüket és nem várják el hogy a nyomukban loholjanak.

22 L



2018. máj. 14. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Tévedsz. Kifogtál két balféket. Ugyanilyen vagyok és külön élek tőlük, én irányítom az életemet és nem vagyok kötélen rángatható.
2018. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is csak kifogtad ezeket. Az én párom is normális és tisztességes, de nem függ a szüleitől és önálló döntéseket hoz, jól oldja meg a problémákat.
2018. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Tehát ahelyett, hogy az anyja ugráltatná, inkább te akarod. Félre értés ne essék, nem gondolom hogy az általad leírt viselkedés normális, de amit a fogalmazványod sejtet, az sem egészséges...
2018. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%

"Szerintem egy egészséges férfi életében eljön az a pont, amikor határt szab és úgyis a párja lesz a legfontosabb."


Szóval te, a 22 éves lány akarja megmondani a tutit a férfiak életéről. Aha... mesélj még! ;)

2018. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. 😅 Csak a saját tapasztalatombol kiindulva
2018. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vannak üdìtő kivételek 🙋 F28
2018. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, sajnos nem menekültem el egy probléma elől, ki akartam javítani. De inkább az exéhez visszament, kemény 3 hónapra.


Családomtól elszakadtam simán, nem mondják meg mit csináljak, pont olyan lett a hobbim amit mindenki ellenzett.

2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló tapasztalataim vannak mint a kérdezőnek, ámbár nekem sem volt sok kapcsolatom.

A szülők körbeugrálása örök első marad, nagyobb felelősségvállalás nulla, pedig minden más téren tökéletes lenne.. L

2018. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

4. és 5. Mindenki azt hisz és lát bele, amit akar, úgyhogy egészségetekre. :)


6. Igen, ebben én sem kételkedem, de abban hiszek mostmár, hogy mondani lehet bármit, az a kérdés, hogy a gyakorlatban van-e látszata :)

2018. máj. 14. 21:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod,én is ezt tapaszalom. Eddig egy rendes pasim volt,de az is ezt leszámítva anyuci pici fia volt,és felelőtlen.
2018. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!