Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van félnivalóm, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félnivalóm, ha a barátnőm képtelen leválni a volt barátjának a családjáról?

Figyelt kérdés
Példák: mai napig az a háttér a telefonján, mikor velük nyaralt ilyen családi fotó, ha a városukba megy ott alszik náluk (ex külön él egy másik kerületben), apósaként és anyósaként emlegeti őket. Már jártam egyszer a lánnyal, aztán szakítottunk 1 évre, akkor volt ezzel a fiúval. Az én családomhoz nem fűzi/fűzte ilyen szoros viszony, mivel ők elég komplikált emberek, azt sem nagyon engedik, hogy jöjjön hozzánk
2018. máj. 11. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs félnivalód. Már amennyiben számodra nem probléma, hogy hülyére vesznek, és ketten együtt használjátok ugyanazt a puncit.
2018. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Kemény vagy hallod-e !

Kb már kiraktam volna a csajt. Szakítottatok, összejön a csávóval, szakítanak, újra veled de közben ex anyós és após pátyolgatja..a te szüleid meg lekakkenezi. Lehet a szüleid sem véletlenül nem engedik magukhoz, lehet ők már látnak valamit a lányon amit te nem. Nem tudom hogy bírod, de komolyan le a kalappal a türelmed előtt. Én lehet már a szakítás után sem fogadtam volna vissza. Ami nem megy nem kell erőltetni. Ha egyszer ennyi időre szétmentek abból sok jó nem fog születni, főleg így.

2018. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Én sokáig jóban voltam az exem édesanyjával, mert nagyon kedves, értelmes nő, de a telóháttér azért elég durva szerintem.
2018. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
#3-as azért szerintem az ott alvás durvább mint a háttér 😀
2018. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja tényleg. :D Hát igen.
2018. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kettes válaszban mi a kifogásolandó?
2018. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja, hogy mi történik akkor, amikor ott alszik. Lehet, hogy épp akkor ott van az ex is, és hát lefeküdnek egymással. Okkal nem száll le a családról, méghozzá az ex ez az ok, így akar valahogy a közelébe kerülni.
2018. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!