Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hanyagoltátok már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hanyagoltátok már el magatok csak mert gond volt a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
minden téren elhanyagolásra gondolok például nem érdekelt hogy hogy néz ki a körmöd vagy szőrös e vagy; vagy hogy a hajad milyen vagy milyen az " összképed"
2020. nov. 8. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
(En szemöldök szedés nelkül sem vagyok ronda. En csak halkan megjegytem)
2020. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezek amúgy sosem érdekeltek engem, most se érdekelnek. Ha szar a párkapcsolat, akkor el kell engedni és ennyi, ezt is megtanultam. Eleinte se keráztam ki magam, főleg férfinak nem, de ha ezt ő csak 2 év együttélés után vette észre, ott nem velem van a gond :)
2020. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Együtt élünk a párommal vagy 6 éve, látott már elhiheted mindenhogyan... :)


A smink nélküli verziómat is minap dicsérte meg, hogy "szép vagyok"- tökre ronda vagyok pedig smink nélkül. Ja, és Home office-ban itthon nyomjuk, lógó pizsamában vagyok vagy itthoni cuccban egész nap.


A lábamra most poénkodott, hogy már szőrösödik, de látta már szőrösen. :D

A hajam sincs itthon beállítva, sőt, simán bekonytyolva vagy kócos. De neki tetszik kócosan.


Hát akkor most nem is fogok puccba vágódni, ha neki így (is) tetszem, sőt meg is kérdezi minek sminkelek, és nem a göncöket nézi rajtam, stb.


(De ez a kényelmes, itthoni arcom... Direkt elengedni magam nem szoktam, de számomra az OTTHON azt is jelenti, hogy olykor természetesen vagyok itthon, kényelmesen, rondán, nem tiptop. Mert így érzem jól magam. Máskor meg csinosan és jó formában)

2020. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!