Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit vesz a pasijának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit vesz a pasijának a szülinapjára?

Figyelt kérdés

Milyen ajándékot vesztek amiről a pasinak ti juttok eszébe?

Vagy milyeneket szoktatok neki venni?



#szülinap, emberek, kapcsolatok, ötletek
2020. nov. 8. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"amiről a pasinak ti juttok eszébe?"

Semmilyet. Az ő születésnapja nem rólam szól, ezért olyan ajándékkal lepem meg, aminek valóban örül és/vagy hasznos. Tehát az ilyen közös képek, közös pólók meg ilyesmik élből kuka. Eleve hülyeségnek tartom ezeket, nem vagyunk már óvodások.

Én a kedvenc filmjeiből, zenéiből szoktam ihletet meríteni. Múltkor például megkapta a kedvenc zenekarjától a kedvenc albumát vinyl formában. Utána a kedvenc filmjének a borítóképét nyomtattam ki poszterban és kereteztettem be, a nappaliba pedig felraktuk a falra. De adtam már neki olyan vágódeszkát is, amin a kedvenc sorozatából (Breaking Bad) van a főszereplő belevésve és alá írva, hogy "Lets cook". (mert a sorozatban ugye methet főztek nontop)


Szóval szerintem ezekben a témákban millió féle ötlet van, lehet tök hasznos tárgyakat is adni, pl a vágódeszkát mi azóta napi szinten használjuk és imádja. De a díszek is szuperek, a lényeg, hogy az Ő kedvenc dolgaiból szedtem az ötletet és nem ÉN jutok róla eszébe hanem az, hogy baszki, a barátnőm mennyire ismer.


22L , 3 éve együtt

2020. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1# Osztom a felfogásod! 👍👍👍
2020. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az elsővel. Mi általában élményeket adunk egymásnak, de ha tárgyi ajándékokról van szó, akkor valamilyen figyelmes, hobbihoz vagy érdeklődési körhöz kapcsolódó dolgot adok, olyasmit amiről tudom, hogy örömet okoz neki.

Rettenetesen szánalmasnak gondolom az ilyen közös képes bögre meg hasonló klisés ajándékokat és azt a felfogást is, hogy az ő születésnapja rólam szóljon.

2020. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most egy társast néztem ki neki. Szeretünk játszani mindketten szóval remélem örülni fog :)). Amúgy igen én is igyekszem mindig olyat választani aminek ő örülne, évfordulóra lehet esetleg ilyen közösképes cukibb valami adni.
2020. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden évben valami élményajándékot szoktam. Aquapark belépő, repülőgépszimulátor vezetés és hasonlók voltak eddig. A korona most kicsit átírta a lehetőségeimet, szóval még gondolkodom.
2020. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jókat írt, vinylt már én is adtam a barátomnak. Egyébként a zene a hobbija, játszik 3 hangszeren aktívan+ énekel, ezekhez mindig lehet venni valamit. Ezen kívül élményajándékok, pl gokart, rally vezetés, szabadulószoba, bobozás, F1 Magyar nagydíj jegy, stb.


(22L, 22F, 6 éve együtt)

2020. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!