Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kellene meghívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kellene meghívni a lányom apját a lánya szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt a szülinapja az 5éves lányomnak. Egy 20 fős kis zsúr lesz nagyszülőkkel, keresztszülőkkel ovis barátnőkkel. Az apjával már 2 éve vagyunk külön. Azt tudni kell még,hogy külföldön dolgozik. Havonta jár haza pár napra. A mostani párommal 1,5 éve vagyunk együtt. Véleménye szerint az apját meg sem kellett volna hívnunk. Csináljon külön szülinapi partyit a lányának.

Azt mondta még a párom, hogy ő belesz@rik az egészbe és inkább ő megy el addig itthonrol.

Tényleg nem kellett volna meghívni az apját?

Köszönöm


2019. jan. 25. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

De. Ő az apja.

Vagy egy vadállat volt?

Miért ne lehetne jóban a lányával meg veled? Olyan a párod, mint egy hisztis p

2019. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Csuda jó férfiakat fogsz ki.

Hát szerintem illene. De lehet ő sem tud hazautazni emiatt.

2019. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Keresi a lányát, jó a kapcsolatuk. Jön a szülinapra.

Párom ezt ma mondta. Olyan, mintha féltékeny lenne.

2019. jan. 25. 20:56
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Miért is nem? Csak mert ő nincy vele jóban? Ez a gyerekről szól. Ha a gyerek szeretné, hogy ott legyen az apja, akkor legyen is ott.

A jelenlegi párod pedig fogadja már el a múltad.

2019. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Karena26 ***** válasza:
100%

Addig elmegy otthonról a párod? Kitűnő ötlet! Ha nem tudja felnőtt módjára kezelni a helyzetet, csak hisztizni, mint egy gyerek, tényleg az lesz a legjobb, ha ott se lesz! Majd a saját szülinapi partijára azt hív meg, akit akar...


Az, hogy kit hívsz meg a saját lányod szülinapi bulijára, ahhoz a párodnak semmi köze!!!


A kicsinek tennél ezzel szívességet, és örökre szóló szép emléket adnál neki, feltéve, ha a többi meghívott, és a kislány apukája kompatibilisek egymással! Ha mindenfajta kimutatott/elfojtott feszültség lenne ebből, inkább jobb nem elrontani a szülinapot...

2019. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Ha normális a kapcsolatod a gyerek apjával, akkor miért ne? Van egy közös gyereketek! Minimum 18 évig "össze vagytok kötve" általa! Ha szereti és foglalkozik a lányával, sőt úgy jön haza külföldről, hogy el tudjon menni, akkor miért kellene kihagyni? Miért ne lehetne a kislánynak olyan élménye, hogy egyszerre egy időben megoszthassa a gyermeki boldogságát az anyukájával meg az apukájával?


Szerintem a jelenlegi párod csőrét B A S S Z A, hogy ott lesz a volt párod, aki értelemszerűen nem egy senki számodra, hisz tőle van gyereked, és neki ez nem tetszik, mert piszkálja a hiúságát. Nyilván ez nem egyszerű helyzet, megértem az ő álláspontját is, viszont ez S E G G F E J hozzáállás a részéről! A maga sérelmét helyezi előtérbe, nem pedig a kislány érdekeit...


Én amúgy elgondolkoznék ezen a kapcsolaton...

2019. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen, legyen ott, ez a kislànyodról szól, nem a pàrod hiúsàgàról, hisztijéről.Ezt azért próbàld neki megmagyaràzni.

Én 4 éve vagyok külön a lànyom apjàtól, új kapcsolatban élek 4 éve, lànyom 9 éves.

Akkor jön-megy az apjàhoz amikor akar, élettàrsam meg exem között semmi feszkó, sőt még beszélni is szoktak, minden tovàbbi nélkül bejöhet a hàzba, ha hozza a gyereket vagy viszi.Sőt, pàrom szokta mondani, iszik-e egy kàvét/pohàr bort, üdítőt.

Tovàbb megyek, amikor sok volt pàromnak a maszekmelója, őt kérte fel seg8tségnek.

A múlt az életünk része, ezt a pàrod is megérthetné.

Attól, hogy két ember útjai külön vàlnak, még nem kell fújni egymàsra, a gyereket pedig végképp nem belevonni jàtszmàzàsokba.Egy gyerek szereti apjàt is, anyjàt is, ez (lenne) a természetes.

Magyaràzd meg pàrodnak, hogy viselkedjen felnőtt ember módjàra.

Boldog szülinapot a kislànyodnak :)

2019. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Külön is felköszöntheti. Nálunk is külön köszöntés van. Nem teremtek a gyerekem köré hazug légkört. Tudja, hogy külön élünk, és ez így is marad. Sajnos a picik még azt hiszik egy ilyen "jópofizás" után, hogy apa haza jön.
2019. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg nem, mert ez most egy családi esemény, aminek ő már a saját, te vagy közös elhatározásból nem tagja. Ünnepelhetnének külön. A jelenlegi párodnak igaza van szerintem, valamelyikük csak zavar. Mivel az ex jön, így ő zavar, tehát addig elmegy. (megsúgom, megaláztad)

32/f

2019. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Az még szintén felmerül, hogy a 4. szülinapra meghívtad-e vagy csak most volt ez valami miatt hirtelen nagyon fontos. Valamiért én itt némi játszmát is szimatolok.

32/f

2019. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!