Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még mindig nézegeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még mindig nézegeti az exe közösségi médiáját?

Figyelt kérdés

egy éve szakítottak és kb fél évet voltak együtt, elmondásából tudom, hogy nagyon viharos kapcsolatuk volt, szerették egymást és sok mindenen átmentek mindketten a személyes életükben abban a korszakban, részben ezek tették tönkre a kapcsolatot, végül a lány dobta ki a barátomat, aki úgy fogalmazott, hogy szivességett tett ezzel neki. Ezeket mind elmondta nekem az első pár randink alkalmával, mint egy magyarázatot, hogy miért van rosszul.


Na mi erre kb 2 hónappal összejöttünk, most vagyunk együtt fél éve és rajtakapom, hogy nézegeti a profilját.


Nem is próbálja leplezni és meg is beszéli velem, hogy látja ezt meg azt csinál, mindig tesz rá valami gúnyos megjegyzést. Engem ez megijeszt mert tényleg szerette, ahogy engem is mégis ilyeneket mond rá.

Volt már, hogy ha összevesztünk az ő nevén hívott véletlenül.


Amúgy letiltotta minden platformon az exét, és azokra a percekre míg sztalkolja visszatiltja, szóval a lány pl nem látja, hogy ő nézi.


a barátom 30/F én 22/L


2020. nov. 8. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nincs túl rajta. Elég erős érzelmei vannak még a csaj felé, még ha nem is jönne vele újra össze, akkor is ott van napi szinten a fejében. Megértem, hogy téged ez zavar. Beszéljétek meg, hogy te nem akarsz úgy együtt lenni vele, hogy még nem dolgozta fel az előző kapcsolatát. Vagy felejtse el a csajt és ne nézegesse állandóan, vagy hagyjátok egymást szerintem.
2020. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezen kivul nagyon jó a kapcsolatunk, kozos jovot tervezünk, hamarosan osszekoltozunk es mar házasságról is szo volt. Ez az egyetlen...


Kerdeztem en ot errol, es azt mondta engem szeret ez meg csak egy rossz szokas. Egyszer egy hetig kibirta, de aztan még a kozos nyaralasunkon is azon kaptam, hogy pl egyuttlet utan nézegeti, vagy vacsora kozben vet ra egy pillantást.

En nagyon orulok neki ,hogy nem titkolja egyalralan

2020. nov. 8. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Közös nyaraláson, együttlét után az exe profilját nézegeti??? És mégis mi oka van erre? Mit lát azon a nyomorult profilon? Egyáltalán tartják még a kapcsolatot, vagy ő csak mint egy beteg kis kukkoló még szex után is a volt nőjét nézegeti? Nem vagy normál, hogy ehhez asszisztálsz. 1 vagyok, fenntartom az ott leírt véleményemet maximálisan.
2020. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérlek ne tervezz komolyabban vele, amíg nincs túl ezen az egészen. Magának is csak bemeséli, hogy túl van rajta...
2020. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a kepeit nezi hanem kitiltja és a sztoriját, meg a lány uj barátjànak profilját
2020. nov. 8. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát ha neked ez nem fáj és itt mentegeted, akkor minket gondolhatod mennyire érdekel mit csinál az ex profilján. Annyit még megjegyeznék, hogy ez a letiltogatás és annak feloldogatása elmondhatatlanul gyerekes dolog szerintem. És ha a Facebookon a sztorit nézi, azt ugye vágjátok, hogy a csaj is látja? :D jót röhöghet a csávódon, hogy minden sztoriját kukkolja
2020. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6-ossal. De ha magadban is felmentegeted, akkor az rég rossz. Belül te is tudod. Aki túl van a másikon az nem nézegeti rendszeresen.
2020. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem mentegetem, de remélem, hogy ez csak egy rossz szokás. Lhet adok neki utlimátumot..úgy érzem valaki van még a kapcsolatunkban,,
2020. nov. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!