Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajokat jelölget és nézeget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokat jelölget és nézeget egy közösségi oldalon. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés

A barátom nemrég regisztrált az egyik közösségi oldalra, eddig nagyon ellene volt az egésznek.

Bejelölte hogy kapcsolatban van, tehát ezt mindenki láthatja.

De egy ideje azt vettem észre, hogy mindenféle jöttment csajt ( aki szerintem tetszik neki ) bejelöl ismerősnek, persze azok meg visszajelölik, mivel ő elég jól néz ki...

Kommenteket nem ír, képeket se lájkol, csak gyűjtögeti a csiribiri nőket.

Igazából szerintem nem csalna meg, neki én kellek, nem ilyen lányok,régen is sok csajnak csapta a szelet, de engem választott,nem érzem őket különbnek, nem erről van szó,csak akkor is idegesít.

Neki nem mondtam még ezt, nem akarom számonkérni, pláne veszekedni, nem mutatom neki hogy ez zavar.

Ezt miért csinálhatja?

Mi ebben neki a jó? Mert én nem értem.

Lehet hogy igazából nem vagyok jó neki?

Esetleg meg is csalhatna ezekkel?

Mit tegyek?


2011. ápr. 8. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Száááánalmas.
2011. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hahaaha, jó ötlet. Holnaptól én is ezt fogom. Köszi! :)
2011. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, az vagy. :D

Értelmesek válaszát kérném, ha valaki csak sértegetni akar, legyen szives ne pocsékolja a karaktereket, mert nem hat meg!

Előre is köszönöm!

2011. ápr. 8. 22:18
 4/13 A kérdező kommentje:
De ebbe mi a jó??? Mi poén van???
2011. ápr. 8. 22:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a haverok előtt akar villogni vele.
2011. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom első. Megnézném, hogy hány ember ne lenne féltékeny egy ilyen esetben. Főleg, egy nő. Végülis miért kell olyan nőket bejelölni, akiket nem is ismer(legalábbis nekem ez jön le a leírtakból) és még én is látom rajtuk nő szemmel, hogy szép lányokról van szó. Minek, ha csak a szerelme érdekli elvileg? Szerintem sokakban kérdések merülnének fel egy ilyen dologban.
2011. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sztem egy igazi nyomorult senkiházi a barátod. vagy rossz emberismerő vagy vagy ez kell neked, de akkor meg is érdemled...
2011. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De naivak vagytok ti lááányok... :/
2011. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, csak talán rosszabb is. Ő beregizett honapokig szinte nem is lettek ismerősei majd naponta 10 15 ember. Nagyon kivoltam. Főleg mert pont akkor elég sokat veszekedtünk. Én nem bírtam kibuktam és meg mondtam neki, hogy mi hirtelen ez a sok nyomorult ribi akik 5 percenként lesznek az ismerősei, erre megkaptam, hogy ezt azonnal fejezzem be mióta van neki megtiltva, hogy azt jelöljön be akit akar. Tiltotta neki meg a franc csak érdekes hónapokig eszébe sem jutott jelölgetni senkit!
2011. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Még mindig nem kaptam igazi választ, de azért köszi, előzőek persze csak a kivételnek!

Tehát engem az érdekelne, miért csinálja ezt!

És hogy mi lehet ennek a következménye!

2011. ápr. 9. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!