Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudom elfelejteni az ex barátnőmet. Ő nem áll szóba velem, csak közösségi oldalakról tudtam róla, naponta nézegettem. Törölte magát mindenhonnan és beleőrülök. Honnan tudhatnék róla?

Figyelt kérdés

Sajnos én hibáztam, 4 éve nem beszéltünk,de legalább az vigasztalt,hogy látom,tudok róla,mi van vele. Már ez sem lesz..mit tegyek? Oké felejtsd el stb stb. ez nem megy sajnos. Hiába keresném telefonon v írnék neki, nem válaszolna. Makacs tudom emiatt van. Pedig nagyon szeretett. Ha valaki annyira szeretett mint ő, hogy tud így lesz.rni? Szóval mit tehetnék?


27/F


2017. jún. 10. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérd szakember segítségét a felejtéshez. Pár hónap, egy év simán belefér, hogy meggyászoljunk egy kapcsolatot, de benned valami nagyobb törés keletkezett. A saját érdeked, hogy túllépj. Persze szeretett, de már nem szeret, ez nem makacsság, hanem egy természetes folyamat.

Nyiss a világra, ezrével szaladgálnak kedves-aranyos-szép hölgyek a világban, me zárkózz el az ismerkedés elől, mert így csak saját magaddal teszel rosszat.

Jobb ez így, hogy nem tudsz róla semmit, mert hamarabb túl tudsz lépni. 4 év már így is nagyon sok, ennél a te időd sokkal értékesebb, hogy hiábavaló önsajnálatra pazarold :)

2017. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet!
2017. jún. 10. 11:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is pszichológus segítségét javasolnám, és nem azért mert annyira "fletnis" lennél. Az én sejtésem az, hogy ennek máshoz is köze van, amit segítséggel sokkal hamarabb észrevehetsz és befoltozhatsz, segíthetsz magadon.
2017. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sehonnan. O mar reg uj eletet kezdett es nem akar visszanezni a multba(lehet jogosan is).

Az ember elete soran sok mindenkit megszeret, aztan ha a sors ugy akarja mar nem.

Fordulj pszichologushoz.

2017. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom,hogy ez beteges ennyi idő után...de talán ha megpróbálnám keresni előbb utóbb válaszolna nem? csak tudjak róla. vagy legalább szóba álljon velem. Már akkor is könnyebb lenne,ha úgy szerettük egymást legalább pár szót válthatnánk.
2017. jún. 10. 11:48
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
Csak magad gyilkolod ezzel. Segítségre van szükséged.
2017. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd . Felejtsd el . Kosd le magad mas dolgokkal .
2017. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Ennyit nem ér egy nő se komám. Kismillió más dolog van még, ha ilyennél leragadsz, más problémáid is lesznek.

Fejleszd magad, tanulj, dolgozz, építgesd a jövődet.

És nagyon nézd meg, kit engedsz belelépni legközelebb...

2017. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Négy év után talán valami szakemberhez kéne menned.
2017. jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha engem zaklatna az ex minden hülyeséggel, hogy "beszéljünk", rövid úton elhajtanám.


Okkal mentetek szét, ő már rég túllépett rajtad, ami teljesen normális.


Én sem szeretem az exemet, a párom ezerszer jobb férfi nála, aki nem lehúz, hanem segít és boldoggá tesz.

2017. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!