Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés, ha azt akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés, ha azt akarom, hogy a párom heti 4-5 alkalommal jöjjön át alumni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 16:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Aludni
2020. nov. 8. 16:42
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Nagy. Akkor már kb ott lakik. Hány évesek vagytok? Kivel laksz? Milyen messze lakik ő tőled? Hányszor találkoztok? Mióta vagytok együtt?
2020. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Ha kérni kell, akkor már réges rég veszett fejsze nyele.
2020. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy milyen messze laktok egymástól, milyen a munkája stb.

Látatlanba azt mondom, hogy nem nagy kérés.

2020. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Másfél éve. Õ tanul, én dolgozom. Szüleinkkel lakunk, de nekem saját szobám van, neki pedig egy kistestvére otthon.
2020. nov. 8. 16:55
 6/16 A kérdező kommentje:
20 perc busszal vagy 40 perc gyalog.
2020. nov. 8. 16:56
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Én nem szívesen költöznék oda a partnerem szülei nyakára, mert valljuk be heti 5 nap már kb ottlakás. Valszeg ő is így van vele.
2020. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És minden nap feljönni 1-2 órára?
2020. nov. 8. 17:22
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nagy elvárás. Egyrészt a szüleiteknél éltek. Nyilván heti 4-5 napot ott tölteni valahol, már kvázi ott lakás. Ezt nem is illik úgy meglépni, hogy a szülők nem egyeznek bele, vagy nem ajánlják konkrétan fel. Nagyon helyesen teszi, hogy nem lóg ennyit ott. Ezt a "felmenősdit" sem értem.

Én azt érzem a leírtak alapján (ami nyilván nem túl sok), hogy nagyon egyoldalú ez a dolog. Te elvársz, de mit adsz? Miért nem találkoztok félúton? Miért nem mész át néha te 1-2 órára? Miért nem csináltok valamilyen programot, vagy találkoztok máshol is? Ez így lenne fair.

2020. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szülőkkel lakva tényleg nem biztos, hogy ez így kényelmesen megoldható. Én szülőként nem biztos, hogy örülnék neki, még ha bírom is a lányom párját, azért 4-5 ottalvás már kompromisszumot követel. Magamból kiindulva nálunk azért ha a párom is átjött a szüleim a fürdőhasználatot igyekeztek úgy letudni, hogy ne zavarjanak minket, ez fordítva is, vagy azért anyám mégsem flangált ilyenkor melltartóban vagy pizsamában mert nem szeret idegenek előtt (érthető), vagy ők hamar fekszenek, akkor nekünk kb lábujjhegyen kellett. Szóval alkalmazkodást igényel, és tényleg már-már ottlakás. Ha a szüleid felajánlják, akkor okés, de nélkülük ne te dönts szerintem.

#4-es voltam.

2020. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!