Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor meg ismerek egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor meg ismerek egy nagyon kedves aranyos helyes fiút, akkor szinte már másnap vagy a következő napokba már járunk is. Lassitsak egy kicsit? Úgy jobb?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék nem vagyok utcalány! De az úgy izgalmasabb vagy jobb lenne ha még barátkoznék vele pár hetet, vagy iesmi?És apró jeleket adnék , hogy tetszik és ha rájön hogy mit akarok és ő is járni akar akkor jöjjek vele össze?

Mert tartós kapcsolatot szeretnék de valamiért mindig mellé fogok :(

Amúgy 15 éves vagyok


2008. nov. 29. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Igen, egy kicsit lassíts, és élvezd ki az udvarlási szakaszt, amikor még nem mondjátok ki konkrétan mi is van, de már izzik a levegő. Az egymással való flörtölgetés, kacérkodás annyira jó tud lenni. És ha egy kicsit húzzátok, annál jobb lesz mikor már végre együtt vagytok.

Petranova

2008. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , és hogy tudnám jobban kiélvezni az udvarlás részét? Én hogyan udvaroljak? s amikor egy fiú már rögtön megkérdezi azaz másnap hogy járunk -e? és én mondjuk azt mondom , hogy még ismerjük meg egymást? .... akkor nem ábrándul ki belőlem? Én ezektől a dolgoktól félek :(
2008. nov. 29. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Az előttem szóló elmondta a lényeget, úgy csináljátok.
2008. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg hogy hova siet?

Nyugodtan mondd meg neki, hogy te még randizgatni szeretnél vele, ide-oda elmenni, sokat beszélgetni, és majd fokozatosan kialakulnak a dolgok. Az udvarlás inkább az ő feladata, de természetesen te is kedveskedhetsz neki bókokkal. Hidd el a férfi hiúságnak is kell, hogy a nő egy kicsit körülrajongja.:)

Szerintem a srác élvezni fogja, hogy meg kell hódítani téged, és nem leszel azonnal a barátnője.

Petranova

2008. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!