Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagy bűn?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, 4 hónapja eljegyzett, viszont pár hete írt egy régi ismerősének hogy jól néz ki..eléggé szarul érzem magam..

Barátnőim ezt nem bocsátanák meg neki.

Szerintetek?


2020. nov. 8. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem hülye vagy. Én is meg szoktam dicsérni embereket. De más azt mondani, hogy jól nézel ki és más azt mondani, hogy ha a párom nem lenne útban már lefeküdtem volna veled.
2020. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
abban mi a baj, ha leírja h jól néz ki? Nem csókolózott, szexelt vele. Nekem is van barátnőm és én is bókolok csinos nőknek, hogy jól néznwk ki, attól még nem csalnám meg.
2020. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Nekem minimum rosszul esne, hogy csajozik mellettem, de ha neked belefér, akkor nem az. Mi lenne az a határ, ahol elgondolkodnál, amikor nem jár haza esténként, vagy amikor ágyban találnád valakivel?
2020. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Úgy tűnik, neked és a barátnőidnek még korai a párkapcsolat, ilyen mentalitással a hátatok mögött. Ezen az alapon akkor gyakorlatilag minden párkapcsolat/házasság tönkremehetne, mert sokan bókolnak a másiknak. Azon csodálkozom, hogy a volt kolléganőimet nem dobta ki otthonról a férjük, mert olyat mertek mondani nekem, hogy jó a frizurám, vagy hogy jól mutat rajtam valamelyik ing. Szerintem azért a barátnőidnek sem lesz könnyű dolguk párkeresés terén, ha ennyitől rögtön elkezdenek hisztizni.
2020. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

#3: te szerencsétlen, ez nem csajozás. Én többször mondom barátnőimnek, hogy csinosak, szexi a ruhájuk, stb. Ez egy megállapítás és nem gondolja épeszű ember tovább.


Kérdező, szerintem iszonyatosan féltékeny vagy a barátnőid meg hülyék. "Jól néz ki", egy ilyen kijelentésben nincs mit megbocsájtani, mert teljesen rendben van.

2020. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ilyen egyszerűen fogalmazott, de látom a pasik nagyon tudják védeni magukat, igazából én se hülyéztem senkit meg ilyenek, de ha ennyire érettek vagytok gratulálok a megnyilvánulásotokhoz
2020. nov. 8. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Akk h fogalmazott?
2020. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
#6: na figyelj ide, nem mindegy, hogy "Jól nézel ki" vagy "Olyan gyönyörű vagy, hogy azonnal dobmán Zuzsit érted, ha csak adnál egy esélyt" amit mondott. Amit írtál, az alapján egyértelműen túlreagálod a helyzetet.
2020. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
#6: Azért az érettségről lehetne vitatkozni... Szerinted az érett viselkedés, hogy rögtön hisztiztek, mert a barátotok meg mert dicsérni valakit? Te mit szólnál ahhoz, ha megdicsérnéd mondjuk egy volt fiú osztálytársadat, és a barátod elkezdene fújni rád?
2020. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
1-es voltam, nő vagyok és eléggé arról ismert, hogy az első megalázó utánafordulásnál már repül az illető. Ennek ellenére nem, nem gondolom úgy, hogy egy pozitív megjegyzést nem lehet onnantól tenni, hogy foglalt lesz valaki. Nyilván, ha van benne szexuális utalás, az azért már kicsit más, de ha nem vagy képes szó szerint idézni, amit a párod mondott, akkor fölösleges véleményt várni, abból gazdálkodunk, amit írtál.
2020. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!