Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl élheti ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyak.kérd. kérdése:

Szerintetek túl élheti ezt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
5hete szültem de azóta szinte napi veszekedés tárgya a szex .Még nem is lehettünk volna együtt de voltam a párommal (már nem vérzek )de ő úgy veszi hogy rendbe is jöttem és minden a régi,nem érti meg hogy nem,hogy még fáj ott lent meg nekem még nem tért úgy vissza a hangulatom sem a szexhez.Ma szóba jött hogy ez miatt el is hagyna mert frusztrált ez miatt sokat veszekszünk és ez számomra ez felfoghatatlan.
2020. nov. 8. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Hat en ezek utan nem akarnam, hogy tulelje, csapnam az orrara az ajtot, aztan mehet ahova akar.
2020. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Empatika=0

Túlélheti, de ha ilyen degenerált, én megkérném az orvost hogy magyarázza el neki miért nem lehet. Vagy. Megkérdezném és kihangosítanám hogy hallja.

2020. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán minek szültél egy ilyen gyenge kapcsolatba egy ilyen gyökèr pasinak!?
2020. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Valami nagyon rosszul van bekötve nála. Sajnállak, hogy egy ekkora tahónak szültél gyereket :(
2020. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
És egy újabb ok a gyerekvállalás ellen. Nem a "szex hiánya", hanem az, hogy ilyen szinten kínlódhat utána egy nő (még egy "sima" szülés után, hát még egy durvább után). Ez egyszerűen túl durva. És ha elég bunkó a biológiai apa, még el is hagyja.
2020. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Gg jól valasztottal

Hat ha tul is elheti valszeg egyikotok nagyon el lesz nyomva es ez nem jelenti azt h jobb lesz es egyutt maradtok.

2020. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Hat pff...

Fogadjunk valami szakmunkaskepzot vegzett, tanulatlan palid van...

Ok szoktak igy viszonyulni a nohoz

Szamomra meg durvabb, h meg te akarod, h tulelje ezt a kapcsolat...


En a helyedben elhajtanam a fenebe, menjen ahova akar (persze, ha anyagilag meg tudod oldani egyedul a dolgokat...)

2020. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Amikor szex hiányára panaszkodik, ez a teljes megvonást jelenti? Mert sok jót lehet együtt csinálni, amiben a vagina nem érintett.
2020. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
A 8-as mond valamit.
2020. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

8.


Ha primitív a férj, akkor úgyis csak arra gondol. Esetleg a "hátsó bejáratra" ami még rosszabb ilyenkor egy amúgy is kínlódó nőnek...


De fura, hogy semmi petting nincs közöttük, bár a "bunkóskodás" után már nem csoda, de előtte is semmi ilyesmi? Persze nem ebből áll az élet, de nagyon könnyen ellehet hidegülni, ha az ember azt érzi, hogy a másik fél már nem igazán szereti. És erre a legrosszabb reakció pont az volt amit a kérdező férje csinált, ez így borítékolhatóan rossz véget fog érni.

2020. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!