Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fél éves ERAMSUS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fél éves ERAMSUS ösztöndíjat nyert. Hogy élheti túl a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
és nem fog hazajönni fél évig?
2013. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát dugjátok el a nyereményt, vagy takarjátok le. Az ERASMUS fontos dolog, jo ha egyszerre kovetkezik be mindkét félnek! Lehet késleltetni is, akkor nagyobb szokott lenni. Van aki tobbszor is átéli!
2013. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat!
2013. febr. 27. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, az én válaszom értelmes lesz, de nem hiszem, hogy tetszeni fog.


Én elég sok erasmusost ismertem, különböző nációkból, és azt kell, hogy mondjam, hogy igazából a tanuláshoz az egésznek köze nincs, csak a pia meg a buli. Nagyon leegyszerűsítve a dolgot, kb 30 erasmusosból, akit ismertem, olyan 20-nak volt otthon komoly kapcsoalta és 15 ennek ellenére megcsalta az otthon hagyott partnert, esetenként menyasszonyt. Ezzel nem ijesztgetni akarlak, ezek tények. Természetesen emebre válogatja. De nagyon nehéz kibírni, külhonban rengeteg új inger éri a diákokat, más kultúra, pörög az élet, "engedd el a hajamat" légkör. Szóval nehéz.


Ami a saját tapasztalatot illeti, nekem egyszer volt egy kialakulóban lévő kapcsolatom. 1-2 hónap után kiderült, hogy a srác kimegy erasmussal. Az előbbiek fényében jobbnak láttam, ha elengedem őt. Így is történt, pontot tettem a dolog végére, így már szabad emberként ment ki. Akiről én tudok, az min két csaj volt, akivel ott összejött. Az egyikkel azóta is 3 éves kapcsolatban él.


Nem akartalak elrettenteni, szerintem ha a kapcsolatotok elég megbízható és a szerelmetek elég erős, akkor ki lehet bírni. De nem lesz könnyű. Nagyon sajnállak és tiszta szívből kívánok sok-sok kitartást. :)

2013. márc. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2szer volt kint a barátom Erasmuson finnországban egyszer akkor mikor még nem voltunk együtt a másodiknál együtt voltunk, sőt együtt is éltünk. Kemény volt de kitartottunk egymás mellett ez volt 1 éve azóta is együtt élünk, együtt vagyunk. Nehéz nem azt mondom de ha szeretitek egymást kibirjátok.
2013. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt az erasmus-t is mindenki megnyeri már...

én se azt hallottam róla, hogy tanulni kell hanem orrba szájba buliznak

2013. márc. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy kell tanulni is csak kint máshogy megy ez..
2013. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy néz ki, mégsem megy. Aminek félig-meddig örülök :)
2013. márc. 1. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!