Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve tartó házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve tartó házasságban mennyire fér bele, hogy egy sima vitában ezeket mondja a férj?

Figyelt kérdés

A fersorolt dolgok csak rágalmak, azért mondja mert tudja, hogy ezekkel fájdalmat okoz és, ezzel akar vissza vágni. A maga módján szeret, de nagyon hirtelen típus.

A vita oka, (általában) hogy kérek tőle vmit, hogy tegye meg, ami nem tetszik neki és felhozza, hogy :

Én semmire kellő vagyok.

Bánja, hogy engem vett el.

Mindig csak követelőzök.

Csak a pénz számít.

Neked hajtok, mert te csak arra mész, hogy meglegyen a ház és szépen lelépsz.

Te biztosan félremész

Durvább vitánál az el akarok válni, hülye k.... , köcsög.

Tipikus régi típusú férfi aki még a non stop gyereknevelés főzés mosás takarításon felül minden nap reggelit vacsit is kér, és hozzá teszi, hogy este még meg is masszírozhatnám.


Régen olyan szeretettel szeretett, szinte csodálattal. Odáig volt értem, jól működtünk, jókat beszéltünk, nevettünk, szex is jó volt. A gyerekek óta viszont fele annyit se tudok vele lenni. De ő sem segít ezen, hogy jusson időm rá. Mert a gyerekekkel, vagy a házimunkát illetően abszolút semmit se segít mert sokat dolgozik, erre fogja. Nem hiztam el, tartom magam, nem szórom a pénzt, és tényleg mindent megteszek érte sokszor erőn felül is.

Szeretem még ettől függetlenül, de néha elkeseredem hogy igy bánik velem. És hogy ennél többet érdemlek. Szerintetek?


2020. nov. 8. 22:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
71%
Dolgozol vagy háztartásbeli vagy?
2020. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem fér bele. Szemét dolgokat mond és aljasul is viselkedik veled. Nem írom, hogy válj el, mert szereted és talán még lehetne javítani valamennyit a dolgon. Párterápiára nem lenne hajlandó elmenni veled? Hátha ott megvilágosodna kicsit, hogy a nő is emberi lény nem pedig az ő szeszélyeinek kiszolgálója és gatyáinak kimosója.
2020. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudok, amikor szándékosan úgy szól hozzád, hogy azzal fájdalmat okozzon, már régen rossz.
2020. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Jelenleg gyeden vagyok. De van munkahelyem ahonnan havi 160korul kapok plusz a családi pótlékok. Így ha letelik ez a 2 év megyek oda vissza dolgozni.

Nem kellett sose eltartani mindig volt 1 vagy 2 állásom is egyszerre.

2020. nov. 8. 22:29
 5/33 anonim ***** válasza:
1%
Ha otthon vagy a gyerekekkel egész nap, akkor miért nem tudod megcsinálni a házimunkát?
2020. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem fér bele. Ha nem morcos beszéld meg vele.
2020. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Ő nem igazán ilyen párterápia típus. Vidéken kis városban élünk, itt nincs is ilyen, máshova meg ő nem megy el. Ha valami miatt elhagynám jönne rögtön bocsánatot kérne tudom.

Tényleg bánt hogy ilyen mert én mindent megteszek a családért.

2020. nov. 8. 22:33
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele, bunkó.
2020. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
Azért egy gyerekkel lenni nem azt jelenti, hogy egész nap fekszik és tvzik az ember. Nyilván a nagyját megcsinálod, de szerintem a másik ott élő embernek sem esik le a karikagyűrű az ujjáról, ha egy kicsit "segít". Mellesleg nem eltartott a nő, azért nem dolgozik, mert a közös gyerekükről gondoskodik, nem a körmét lakkozza. De még ha így is lenne sem indokolt egy másik emberrel ilyen stílusban beszélni. Pláne ha a feleséged és egyben gyereked anyja az illető.
2020. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Természetesen mindent megcsinálok, de van egykis kertünk is meg füves reszba ház körül. Áprilisi a második fuam, mikor született egy hónapos volt már azon ment a nyavalyás hogy miért nem vágok füvet hetente.

A kert(paprika paradicsom stb) az ő ötlete volt azt is én tartottam fullra rendbe még nagy hassal is, sőt szülés után is.

Szó szerint mindent elvár hogy egyedül csinálok. Amit tényleg becsületesen megteszek. Pici gyetekek mellett még a tüzeléshez a fa hordást is elvárná. Kazánunk van. Ezek sztem nem épp női dolgok.

2020. nov. 8. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!