Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve tartó házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve tartó házasságban mennyire fér bele, hogy egy sima vitában ezeket mondja a férj?

Figyelt kérdés

A fersorolt dolgok csak rágalmak, azért mondja mert tudja, hogy ezekkel fájdalmat okoz és, ezzel akar vissza vágni. A maga módján szeret, de nagyon hirtelen típus.

A vita oka, (általában) hogy kérek tőle vmit, hogy tegye meg, ami nem tetszik neki és felhozza, hogy :

Én semmire kellő vagyok.

Bánja, hogy engem vett el.

Mindig csak követelőzök.

Csak a pénz számít.

Neked hajtok, mert te csak arra mész, hogy meglegyen a ház és szépen lelépsz.

Te biztosan félremész

Durvább vitánál az el akarok válni, hülye k.... , köcsög.

Tipikus régi típusú férfi aki még a non stop gyereknevelés főzés mosás takarításon felül minden nap reggelit vacsit is kér, és hozzá teszi, hogy este még meg is masszírozhatnám.


Régen olyan szeretettel szeretett, szinte csodálattal. Odáig volt értem, jól működtünk, jókat beszéltünk, nevettünk, szex is jó volt. A gyerekek óta viszont fele annyit se tudok vele lenni. De ő sem segít ezen, hogy jusson időm rá. Mert a gyerekekkel, vagy a házimunkát illetően abszolút semmit se segít mert sokat dolgozik, erre fogja. Nem hiztam el, tartom magam, nem szórom a pénzt, és tényleg mindent megteszek érte sokszor erőn felül is.

Szeretem még ettől függetlenül, de néha elkeseredem hogy igy bánik velem. És hogy ennél többet érdemlek. Szerintetek?


2020. nov. 8. 22:18
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Bocsi az elütésekért
2020. nov. 8. 22:40
 12/33 anonim ***** válasza:
98%
Hú hát elvárás az van dögivel. A kedves férjed mit tesz érted és a kapcsolatotokért azon kívül, hogy elmegy dolgozni?
2020. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
71%
#10 Így azért más a leányzó fekvése.
2020. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Igazából semmit.

Néha tényleg nagyon nagyon néha segít, de azt hetekig fel van emlegetve. Hogy ő ezt v azt tette.


Pl. Egy szimpla dolog megreggelizik és a múltkor annyit kértem h ha üres a mosogatógép tegye már be oda a tányért ne az asztalon hagyja.

Na erre azt a választ kaptam hogy én akkor minek vagyok ha ezt neki kell csinálni?!

Csak pislogtam.

És ez így fokozatosan jött ki, eleinte tök segítőkész volt. Ma meg mivel tudja hogy én mindent megteszek vissza él vele.

De azt meg mivel gyerekeim vannak nem tehettem meg soha hogy hagyom majd lesz vmi, mert ő szerinte minden az én dolgom. Ő elmegy dolgozni és ennyi megteremti az életünket

2020. nov. 8. 22:52
 15/33 anonim ***** válasza:
1%

És? Vele szeretnél élni, nem? Akkor ne hisztizz, hanem fogd a tányért és rakd be! Ez a dolgod. Ha ennyire élvezed, hogy megaláznak, hogy napi szinten elviseled, akkor nem értem a felháborodásod.

Talán nem dolgoztál elég jól és ezért ilyen a férjed. Talán jobban kellene és nem lenne ilyen.

2020. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy a mi véleményünk? Neked láthatóan belefer, elvégre így beszél veled.
2020. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nagyon gáz, kutyába se vesz. De ezt nyilván te is tudod.
2020. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Ő konkrétan házi cselednek néz téged, úgy beszél veled, mint más a kutyájával sem és te ezt tűröd, sőt még gyereket is szültél neki, de nem ám egyet, kettőt.

Én egyetlen perccel nem tűrném tovább egy ilyen életképtelen, minden a nő dolga, a nő csak cseled a házban típusú fickó mellett. Felfoghatatlan számomra, hogy nők miért alázzák ennyire meg magukat. Ez a "férfi" nem érdemel meg téged, teljesen egyértelmű, hogy nem becsül meg.. de azért arra jó vagy neki, hogy a szaros alsóját kimosd. Döbbenet.

2020. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Most epitkeztek? Meet, azt írod, h azt mondja, h te csak arra mész, h meglegyen a ház...
2020. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Mint mondtam nem volt mindig ilyen. Ahogy teltek az évek szépen ilyenné vált. Van ebből vissza út oda ahol eleinte voltunk? Hogy segített, hogy megkérdezte segítsen e, meg hasonló?

Nem akarom igy leélni az életem, mert látom ez igy sok jóra nem vezet.

Igen építkezésbe vagyunk épp de még csak az elején.

2020. nov. 8. 23:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!