Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A régóta tartó kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régóta tartó kapcsolatban házasságban lévő férfiak kedveskednek (bókolnak) még a párjuknak?

Figyelt kérdés

Annyi kedves történetet hallok középkorú nőktől mennyi mindent megtesznek a párjuk és kapcsolatuk fellendítés-frissítése érdekében.

Van olyan férfi aki viszonozza ezt? Vagy ő teper'jobban a párja kedvéért?



2017. szept. 17. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kellene, mert ez úgy jó, ha kölcsönös. Én biztos így tennék, igaz a gátlásai miatt sosem voltam túl jó bókoló, így akivel élnék el kellene, hogy fogadja, hogy nem vagyok ebben túl jó, így kicsit esetlen vagyok ebben, de legalább őszintén gondolom amit mondok. Csak félre ne értsék...
2017. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

A jót könnyű megszokni, és könnyű beletespedni. Természetesnek, alanyi jogon járónak venni. Csak éppen nem szabad! Időről időre emlékeztetni kell magunkat, hogy ez nem természetes, nem alanyi jogon jár nekünk, hanem ezért tenni kell. Odafigyelni a párunkra, és széppé tenni az életét, mert ő is csak akkor tudja széppé tenni a miénket.

Sok-sok éve vagyok a feleségemmel, és mielőtt megismertem őt, azelőtt is sokat tanultam a nőkről, a nőktől. De a legtöbbet kétségtelenül tőle. S vele.

58F

2017. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 év régóta tartónak számít? Na mindegy azért csak leírom. Nem tudom, hogy szerencsés vagyok-e, de nekem a párom még most is sokat kedveskedik. Mondjuk én értékelem a legkisebb dolgokat is. Utál kávét főzni, de néha mégis főz nekem ha hamarabb kel. Vállalkozó, össze-vissza dolgozik, de mindig úgy szervezi a munkákat, hogy ha befejezi utána 1-2 napot kettesben tudjunk tölteni (van, hogy 2-3 hétig csak aludni jár haza). Félek a pókoktól, szóval mindig leszedi őket helyettem. A műhelyben csinált nekem egy kis sarkot, ahova ki tudok vele ülni ha dolgozik. Bókolni is szoktunk sokat egymásnak, sokáig voltam depressziós, tudja hogy mindig voltak gondjaim a külsőmmel és fontos nekem, hogy néha megdicsérjen. De én már azt is értékelem, mikor hozzám bújik egy nehéz nap után, mert tudom, hogy olyankor igazából semmi kedve. Szóval nekem ezek a kis dolgok is sokat jelentenek. Persze fiatalok vagyunk, meg 4 év nem sok idő azt aláírom. De a legtöbb kapcsolatban már ilyenkor kihül minden, szóval én remélem, hogy jó jel hogy még mindig ennyire jó a kapcsolat, és ennyit törődünk egymással.
2017. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 év után is sokszor reggel ágyban kapom a kávét, reggelit készit. Sokszor bókol.Szerencsésnek érzem magam.
2017. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!