Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás előtti szexnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás előtti szexnél utólag vagy előtte kérjem el a nő bugyiját?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pervez meg semmi ilyen, csak számolom, mennyi nővel voltam egyutt, és a feljegyzések mellé jó emlékbe egy bugyi is, amit én vettem le róla.


De lehet, emiatt perverznek tartana.


2020. nov. 9. 09:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Használt bugyikat gyűjtesz és szerinted ez nem perverzió? Szagolgatod is őket?

Egyébként gondolkozz. A jövőbeli nejed (már ha lesz) mit fog gondolni, mikor megtalálja a doboznyi használt alsóneműt? Azt, hogy egy perverzhez ment hozzá és úgy hajít ki, mint azt a bizonyos macskát, a dobozoddal együtt.

És megsúgom, a nők nem trófeák (mert lényegében azokat gyűjtöd). Ilyen felfogással sose lesz normális párkapcsolatod, és marad neked használtbugyiszagolgatás.

2020. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Nem szagolgatom, csak eltenném.


Nem tudom, mit szól majd a nejem. Viszont ha öregen a kocsmában összeülök majd a régi osztálytársakkal/haverokkal, érdemes lesz előveni a dobozt. "Ez volt a Nikié, ez volt az Andié". Közben hatalmas röhögések közepette isszuk a sört.

2020. nov. 9. 12:35
 13/37 A kérdező kommentje:

Te ezt nem érted. De mindegy.


Sziasztok!

2020. nov. 9. 12:36
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas ÉS proli. Egyre jobb.


Ha olyan nőkkel szexelsz, akik simán otthagyják a bugyijukat, akkor nem lenne ez a kérdés. Ha olyanokkal, akik nem, könyöröghetsz is.


Az milyen nevetséges, öreg büdös alkesz előveszi a bugyikat a kocsmában.

2020. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

#14


Nem tudom, hogy "olyan" nőkkel szexeltem-e, mert MÉG senkitől nem kértem el fehérneműt. Ezért kérdezem, hogy miként kell, mert nemrég találtam ki ezt az ötletet!


De eddig senki se írt hasznos dolgokat, csak szidást!

2020. nov. 9. 13:06
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor elmondom, hogy senki nem fogja otthagyni a bugyiját. Úgyhogy elkérheted bárhogy, nem számít.


Többi proli haverodnak bugyikák nélkül kell mesélni a sztorikat - ha valaha szexelsz.

2020. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Azért elkérem majd. Majd kiderül mi lesz.
2020. nov. 9. 13:28
 18/37 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem szexeltél, lehet elsőre beleszeretsz valakibe, és leélitek egymással az életeteket. Erre gusztustalan bugyigyűjtögetésre készülsz.
2020. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Kb. 15 éves korom óta kapcsolatban vagyok a nőkkel. Egy időben azonban mélyen vallásos voltam, és a szexet, ami nem házasságban van, bűnös dolognak tartottam. Miután azonban leszámoltam a vallással, ismét belevetettem magam a csajozásba, és eldöntöttem, hogy annyi nőt fogok megdugni, amennyit tudok. Ebben az is benne volt, hogy a volt barátnőm elhagyott engem, amit nehezen viseltem el. Tehát volt barátnőm, nem is egy, nem is kettő, most is vannak nők az életembe. De a "bugyigyűjtő" dolgot csak most találtam ki.


Érdemes lenne megismerned mások háttértörténetét, mielőtt lúzernek állítod be ("egyszer sem szexeltél). De még ha így is lenne, akkor sem lenne hozzá közöd, mivel egy kérdést tettem fel (burkolatan pasiknak) , nem erkölcsi kioktatást kértem.

2020. nov. 9. 15:33
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy jutottál el a mélyen vallásos "a szex az bűn" dogmától a bugyigyűjtés ötletéig 🤔
2020. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!