Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztál életedbe olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál életedbe olyan nővel / férfival, akivel utólag szégyellted, hogy valaha találkoztál?

Figyelt kérdés
és ha igen, mi lett a vége?
2019. dec. 27. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt sajnos. Többet nem találkoztam vele


25N

2019. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Találkozás után megírtam, hogy nem akarok többet, egyszer meg letiltottam valakit
2019. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Utólag nem szégyellném sosem. Persze életem folyamán sok emberrel találkoztam akiket szégyelltem, de egyik se randi volt, hanem "kötelező" ismerősök akiket utálok a mai napig.


Randim csak két személlyel volt, egyiket se szégyellem, mindkét ilyen eset kellemes élmény volt.

2019. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi nem lett sosem ezekből a találkozásokból, de nagytöbbségében ilyen nőkkel találkoztam még eddig. Megtalálja zsák a foltját...
2019. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

A találkozások mit szégyenlenék?

Volt két dugás, amit igen. Nagyon nem kellett volna.

2020. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellni nem, inkább megbánni, hogy megint olyan emberre pocsékoltam az időm akire nem kellett volna.
2020. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A találkozást sosem szélyelltem. Olyan volt, hogy utólag nem értettem magamat, hogy miért láttam az illetőben egyáltalán fantáziát és miért tartottam valaha jó ötletnek ismerkedni vele, de nagyon szégyellni valóm így sincs
2020. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyelltem soha, legfeljebb megbántam dolgokat.
2020. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, igy par ev tavlatabol szornyen ciki, hogy hogy oda voltam erte.
2020. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Olyan ember a kezet se teheti ram, akit utolag szegyellnek.

Az alkalmi kalandjaimra meg elvezettel gondolok.

2020. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!