Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 éves korban gyerek nélkül együtt élnek, ki hogy osztja be a házimunkát ? Főleg a főzés erdekelne...

Figyelt kérdés

Ki csinálja , milyen gyakran ,vagy inkább rendelés ? Az is érdekes dolgoztok e vagy a nő háztartásbeli?


Nincs rossz válasz vagy negativ, csak érdekel másoknál hogy megy.


2020. nov. 9. 10:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én munkabeosztásom kiszámíthatóbb és többet vagyok itthon.Így a főzés nagyobb részét én csinálom,plusz szeretek is főzni. F
2020. nov. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok és mekkora a lakás ? Ha még Ezeket elarulod köszi
2020. nov. 9. 10:31
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Privátban elküldtem.
2020. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

" vagy a nő háztartásbeli?"


Ezt úgy kérdezed, mintha gyakori lenne, hogy fiatal, gyerektelen nő nem dolgozik.

2020. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Több ilyenről is tudok. Pl ahol a nő épp tanfolyamra jár vagy nem talál állást.
2020. nov. 9. 10:41
 6/16 anonim ***** válasza:
27N, 35F vagyunk, én vagyok a nő, többnyire én takarítok, és főzök, ő eljar bevasarolni, elmosogat, és a fozesben is segít sokszor. Mindketten 8orat dolgozunk.
2020. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A barátom 19 éves kora óta a szüleitől külön élt albérletben. Fizették neki az albi szobát, amíg tanult. Ez mellett 100+ km-re él a családjától, ritkán is látogat haza. Ezért elég jól megtanult magáról gondoskodni, főzni, takarítani. Nincs ezekkel gond emiatt.


25/N, 28/F

2020. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

22L és 23F, 3 éve együtt, 45 nm-es albérletben lakunk fél éve, mindketten 9 órás munkarendben dolgozunk.

Takarítás :

- ő mos, tereget (ez kb heti 2x)

- én porszívózok és fürdőt takarítok (ez heti 1x, de ez ugye időigényesebb, jobban szeretem én csinálni)

- mosogatást 2 naponta csináljuk, egyszer ő, egyszer én


Ágyhúzás, ablaktakarítás, portörlés közösen.

A pultokat, asztalokat én heti 2x áttörlöm fertőtlenítővel, de ez 2 perces munka, nem is érzem "házimunkának".


Főzni együtt szoktunk, általában hétvégén. Ez azért van, mert hétközben mindketten eszünk bent a munkahelyen és vacsorára hideget szoktunk enni otthon, pl rántotta, szendvics, műzli ilyesmi. Nagyritkán ha kívánjuk akkor hétközben is összedobunk valamit.

Ilyenkor egyikőnk főz, a másik alá dolgozik. Ezt váltogatjuk, hogy mindketten beletanuljunk, mert mindketten először lakunk külön a szülőktől és még van mit tanulnunk. :)


Eleinte volt ebből feszkó, de így most szuper harmónikus, én is azokat a feladatokat csinálom amiket szeretek, meg ő is. De bármire megkérem, segít szívesen, ahogy én is.

2020. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Több ilyenről is tudok. Pl ahol a nő épp tanfolyamra jár vagy nem talál állást."


AZ nem háztartásbeli, hanem tanuló vagy munkanélküli éppen. Ilyen férfiakból is ugyanúgy van.

A háztartásbeli az, aki arra rendezkedik be és nem is akar munkát keresni se most, se később.

2020. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem egészen. Akit tudok pl 29 eves és heti kétszer jár tanfolyamra. Ez nagyon nem a tanuló kategória.

De munkát nem tud vallalni mellette mert nem engedik el.

Sok élethelyzet lehet.

2020. nov. 9. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!