Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan nő aki nem veszi eszre a parjan hogy csalja?

Figyelt kérdés
(Nem arra gondolok hogy sokan dirrekt nem veszik eszre mert ugy kenyelmes)
2020. nov. 9. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Persze. Más okot nem tudok arra, hogy miért van tele ez a kategória rengeteg frusztrált nővel.
2020. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom.Én észrevettem,mert elvonúlt amikor csengett a telója,vagy volt úgy,hogy hívtam és nem vette fel.
2020. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
A szeretőm barátnője sem tudja. Pedig tele van a hajszálammal a lakás. Ha egy pasi ügyes a nő sosem veszi észre , de ha béna és egy csomójel arra utal, hogy csalja akkor is van olyan nő aki ezt még magának sem ismeri be.
2020. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2020. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Én azt mondom, ha egy nő figyel a párjára akkor észreveszi. Ha meg szarik rá, akkor meg nem, mert nem is érdekli.
2020. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi másként csinálja, tehát nehéz rájönni. Főleg, ha a feleség felveti ennek a lehetőségét, akkor a nő féltékenységére hivatkozik. Vannak azonban szinte biztos jelei is: elvonul, ha valaki felhívja. Ám, én is elvonulok, ha a feleségem tévézik és hív a barátom vagy a munkatársnőm, volt osztálytársnőm érettségi találkozó ügyben stb. Másik ilyen jel: hirtelen csökken az intim esetek száma (de ez lehet betegség jele is). Továbbá: minden apróság miatt a nőben keresi a hibát, felemeli a hangját.

Hangsúlyozom, hogy mindez fordítva is fennáll/-hat, amikor a nő hűtlen kedik!!!

2020. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Lehet úgy csinálni, hogy ne legyen sem hívás, sem üzenet, amikor otthon van. Nem mindenki 8-17.30-ig dolgozik, és ér 1/2 óra múlva haza.
2020. nov. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg nő nem sejti, hogy egy patkánnyal él.
2020. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 8.-nak, de rengeteg férfi sem sejti, hogy megcsalják. Oda-vissza érvényes. Elég csak figyelni a félrelépő nők (vagy férfiak) kérdéseit, miszerint: hogyan tovább a kapcsolatukban, mert a párja...
2020. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem,hogy nem veszi észre csak nincs megfogható bizonyíték.A pasi kidumálja magát és ha a párja szereti nagyon nehéz nem hinni neki.
2020. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!