Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a lány azon sértődik meg, hogy nem fekszem le vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmről van szó.

#sértődés, duzzogás, lány, csaj, leányzó, meztelen, vita
2020. aug. 16. 13:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
88%
Persze,ha egyszer a barátnőd,mindig szexelnetek kéne.
2020. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy 1-2 alkalommal vagy pedig sorozatosan nem akarsz vele lefeküdni.
2020. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

A napokban hozta fel a dolgot, szerinte direkt szívatom azzal, hogy nem akarom megdugni, de amúgy olyan aranyosan tudja ezt előadni, hogy néha már tényleg szórakozásból nem teszem meg vele. Gondolhatjátok belekapaszkodik a pólómba és már könnyes szemmel mondja, szerintem ő is játéknak fogja fel.


Na de ez mennyire jellemző? Ő az első barátnőm és ilyet még nem tapasztaltam.

2020. aug. 16. 13:55
 4/48 anonim ***** válasza:
88%
#3-as Remélem trollkodsz! Ha nem, úgy kivágnálak a helyében, mint macskát szarni.
2020. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
97%
Meleg vagy hogy nem akarsz vele szexelni?
2020. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
98%

Hát ez jó bunkóság! Én a helyébe biztos keresnék olyat aki szexelni is akar vele nem csak szórakozni..

Ha sokáig szivatod,akkor ne csodálkozz ha keres mást.

Amúgy mit gondolsz a nőknek nincs szükségük rá? Nákunk is én vagyok aki többet akar..csak nem kap :D De nem szivat legalább..

2020. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

4-es, 5-ös, NEM! nem vagyok sem troll sem meleg, de tényleg ha látnátok milyen rinyát lever ilyenkor szakadnátok a nevetéstől.


Általában megvan, sőt igazából amikor én akarom akkor mindig megvan, ha ő akarja, akkor meg húzom az agyát, ilyenkor hisztizik ami nagyon vicces.


Ez ilyen macska egér játék, és általában én győzök.

2020. aug. 16. 14:33
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
Ha valóban így van, akkor érdemes volna pszichológushoz fordulnod, mert súlyos személyiségzavarod van.
2020. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Nyugi, semmi komolyabb probléma nincs a kapcsolatunkban. Bár ezt sem tekinteném olyan eget rengető dolognak, kicsit el is tértünk a tárgytól.


Ilyenkor a lány mit gondol? Mikor visszautasítják?

2020. aug. 16. 15:06
 10/48 anonim ***** válasza:
98%

Arra gondol, hogy a párja nem akarja őt, nem vonzó a számára, esetleg nem is szereti.

Ha igaz az, amit leírsz, ritka bunkó tahó vagy. Arról nem ő tehet, hogy neked csak havi egyszer jut eszedbe dugni, és az pont akkor van, amikor éppen menstruál. Amúgy meg mi, az ő vágyai nem számítanak ebben a kapcsolatban, vagy mi ez a hülyeség, hogy "csakazértse" szexeltek, amikor ő szeretné? Normális ember ebből nem csinál dominanciaharcot, hogy ki "nyer". Ha hosszú távon így folytatod, akkor nem te fogsz "nyerni", mert otthagy a 'csába, tök jogosan, aztán majd pisloghatsz mint hal a szatyorban, hogy "dehát semmi komolyabb probléma nem volt...". De van, mégpedig te magad.

2020. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!