Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom luxusèletet akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom luxusèletet akar pedig eddig majdhogynem csöves volt, én meg az "ellenkezőjét". Mit tegyek? Vagy ez a szitu már reménytelen?

Figyelt kérdés
Már írtam egy kérdést ezzel kapcsolatban, de most kiderült mi van a fejèben. Tehát a barátommal akit amúgy nagyon szeretek, több mint egy évembe került összejönni, ugyan is vidéken lakik az erdőben egy komfort nèlküli kis faházban egyedül, Nulla kiadása volt mert mindent megoldott és használt olajjal fűtött tèlen, pedig elég sok munkája volt. Telefonja se volt, "mert minek őt ne zaklassák",akikkel dolgozott azok is tudták hogy el elvont fazon, megtalálták máshogy. Titkolta hol lakik. Én meg örökölni fogok egy 100 milliós ingatlant és egy modern lakást bérlek. Utálom a steril életem, soha nem csinálhattam azt amit akartam, meg nő létemre nem mehettem ki egyedül bivakolni egy telekre az erdő mellè mint ő pedig az volt az álmom 10éve. Inkább megfeleltem a felső társadalmi elvárásoknak és sportautókba öltem a fiatalabb koromban a megkeresett pénzem. Mint elárulta ő k..va jól elvolt ott egyedül és "baszott a világra", így mondta. De mióta én vagyok neki, itt héderel nálam a lakásban, még kirándulni se megyünk, nemhogy hozzá.. autót, kacsalábon forgó palotát, mindent akar, azt mondta egyedül "baszott ezekre, inkább olvasott, írt is könyveket, 1000 könyve van.". Én abba az egyszerü vidéki sràcba lettem szerelmes aki volt, és azt hittem kaland lesz vele az élet, ő meg mint ahogy egy ismerős mondta a "hátamon akar visszamászni a modern társadalomba". Mióta velem van halàlra dolgozza magát és családon gondolkodik, én meg nem akarok olyan családot, amit a sznob szüleim lenyomtak a torkomon, hogy drága ruhákban kellett feszìtenem és viselkednem gyerekkoromban mint egy gazdag majom , a szüleim 35 éves koromig árgus szemekkel a nyakamban voltak és gyerekkorom óta nem volt igazi èletem mint neki. 2 éve hogy anyámék visszavettek magukból, mert már öregek és le tudtam válni. Erre a barátom aki megváltásnak tűnt, ugyan azt le akarja nyomnni a torkomon amin nagynehezen túllettem...

2020. nov. 10. 03:45
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy már annyira depressziós lettem az egésztől ,hogy ìgy "elmegyünk egymás mellett" hogy már madammal se törődök egyàltalán. :-(
2020. nov. 10. 03:54
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
Mondd el ezt neki és kérdezz rá dolgokra.
2020. nov. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Párterápia, lehet szakembertől segítséget kérni, ha együtt nem tudjátok megbeszélni.
2020. nov. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Van ám középút. Mondjuk egy csendes, de jól megközelíthető faluban egy nagy kert, kis házzal. Csinálhatnál egy lovardát, vagy állatmenhelyet, ott aztán lehet kézkezi munkát végezni a friss levegőn.

Esetleg kisebb gazdaság, ahol tarthatsz kecskét, tyúkot, kertészkedhetsz, erdő szélén is van telek bőven.

Ott lehet családot alapítani, ha azt akartok, sőt ez az igazi gyereknek való élet. De a párod tud bejárni dolgozni, és 10-20 perc alatt beértek a "nagyvárosi civilizációba".

2020. nov. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%

Hát majd a barátod megoldja a luxus eletet nem értem mi a gond itt.

Jelenleg a közelébe se vagyok

2020. nov. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%
Lakj falun 1 hétig majd ràjössz
2020. nov. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%
Én ebben az egész történetben csak szegény madamot sajnálom.
2020. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy hogyan találkoztatok?
2020. nov. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
2es válaszadó! Próbàltam mondani neki, de nem érti meg, ő csak a 'vagyont' látja. Ő cirka 15 éve ott élt egyedül és arra hivatkozik hogy az a kisház/kiskunyhó kettőnknek kicsi. Pedig szépen berendezte. Amúgy meg nincs félretett pénzem már, drága dolog az autóversenyzés és én is lassan 40 leszek., Viszont van két lepukkant 10 éve még menőnek számító kocsim piszok sok kilómèterrel, és egy szarul menő vállalkozásom. Anyám meg jól tartja magát, tehát nem most fogok örökölni. Amúgy a barátomnál vìz sincs, meg villany se, de gyönyörű helyen lakik. Ami kicsit fura, mióta nálam lakik elkezdte gyűjteni a pénzt, de az albérletembe még nem adott egy vasat se.
2020. nov. 10. 07:58
 10/36 A kérdező kommentje:
7es válaszadó, te melyik a kérdésre válaszoltál?
2020. nov. 10. 07:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!