Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szégyelli hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szégyelli hogy "csöves" vagyok, ezért állandóan ruhákat hoz nekem. Van ennek így jövője?

Figyelt kérdés

Kettőnk közül ő keres jobban, 300 nettót. Én a felét, sajnos több munkával. Együtt élünk pár hónapja, mindent felezünk, nincs közös kassza. Egyikünk bevásárol, elhozza a számlát, a másik meg odaadja a felét. Mindenben így csináljuk. A maradék pénzét meg mindenki arra költi amire szeretné.

Ő nagyon divatozós, havi 50 ezret elkölt ruhákra, cipőkre legalább. Nekem divatozásra nincs keretem, minden évszaknak megfelelően van 2-3 ruhám: 1 télikabát, 1 őszi-tavaszi kabát, 1 téli cipő, 1 tavaszi-őszi cipő, 1 nyári cipő, 3 pulóver, 3 póló, 3 nadrág, 1 ing. És kb ennyi.

Kicsit úgy érzem hogy szégyell emiatt engem. Mindig mondogatja, de nekem nincs ilyesmire pénzem. Addig hordom a ruhákat amíg ki nem kopik, nem lyukad ki. Divatból nem tudok venni másikat mert az xy szín nem trendi éppen.

Mostanában a barátnőm beállít ruhákkal csak úgy. Tegnap egy nadrágot hozott hogy vegyem fel. Előtte 3 pólót meg egy pulcsit. Elég kellemetlen ez nekem, mert nem tudom kifizetni őket, inkább nekem kéne őneki venni ezt-azt!

Már veszekedtem is vele emiatt, fogadjon el amilyen vagyok! Soha nem leszek divatos focista ficsúr! Azt mondja ő csak jót akar nekem mert látja milyen hülye helyzetekbe kerülök. Múlthónapban kilyukadt az egyetlen cipőm és meg kellett várnom a mostani fizetést hogy tudjak venni másikat, addig is lyukas cipőben jártam be dolgozni.


2017. dec. 12. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora szemét, hogy segíteni akar neked! Micsoda borzalmas ember lehet!
2017. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

"inkább nekem kéne őneki venni ezt-azt"

Miért is?

2017. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem feltétlen akar rosszat. Hisz, ha együtt éltek látja az egészet. Neked ne szégyen legyen, hanem örülj ennek. Hagyhatna is és átnyergelhetne az általad említett "divatos focista ficsúr" típusra is. (Ezen jót nevettem. Abszolút megértelek. :D ) Tisztázzátok, hogy mégis milyen célból teszi ezt. Ha segíteni szeretne akkor örülj. Ha viszont elkezd másról beszélni (amiből az jön le, hogy meg akar változtatni) akkor sajnos tényleg nincs sok jövője a dolognak. Azt azt mutatná csupán, hogy felszínes.
2017. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha téged ez ennyire frusztrál, hogy úúúúristen, a nőm vett nekem egy ruhát!!!!, akkor igen. De csak akkor. Manapság nem az van, hogy a pasi eltartja a nőt. Ha ő keres többet, akkor nyilván segíteni fog.


Plusz azért ficsúr meg focista nem lesz senki sem attól, hogy nem szakadt ruhában jár...

2017. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Mi a probléma azzal, hogy a párod támogat? Azt szeretné, ha jobban öltözködnél, megteheti, hogy segít, neki nem származik belőle hátránya, szívesen csinálja, és neked is csak előnyöd van belőle. Egy párkapcsolaton belül nem kéne, hogy a büszkeség vagy más értelmetlen érvek domináljanak. Nyugodtan beszéljetek ennek a "támogatásnak" a kereteiről, hogy mindkettőtök elégedett legyen és elkerüljétek a káros alá/fölérendeltségi viszonyok kialakulását.
2017. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Itt inkább az a probléma, hogy ő 2x annyit keres, mégis elvárja, hogy felezzetek mindent. Mondjuk kajánál még érthető ez, de rezsiben és ehhez hasonló kiadásokban nem. Fizethetné ezeknek a kiadásoknak a 60%-át ő, 40%-át meg te. Ez mekkora kötsögség már részéről. FOrdított esetben is menne a rinya, ha a nő 150-et keresnek és a férfi ugyanúgy odatenné a blokkokat, számlákat, hogy ide a elével...
2017. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
*felével
2017. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ez épp tegnap lett kivesézve az én kérdésem alatt. Mindenki szerint máshogy igazságos, mindkét lehetőségnek van előnye és hátránya, mindkettő korrekt bizonyos szempontból, és igazságtalan egy másik szempontból.

Idegeneknek kéretlenül viszont semmiképp se kellene beleszólni... nem ez volt a kérdés.

2017. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lyukas cipős igénytelenség meg a focista ficsúr között vannak fokozatok. Nem hiszem el, hogy 150 nettóból nem tudsz venni egy váltás ruházatot akár egy turkálóból. (Én kevesebbet keresek, mielőtt leugatnak.)

Hogy a kérdésre válaszoljak, szerintem nincs jövője, nem azért, mert igénytelen vagy, hanem mert kigúnyolod az igényességet és elvárod, hogy így fogadjanak el. Hasonló "csöves"-sel kéne kezdened.

2017. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akár ott is hagyhatna ahelyett hogy próbál segíteni, ha vagy akkora kretén hogy ezen veszekszel vele. Valamiért téged szeret, és ha tud változtatni azon hogy ne egy igénytelen szakadt öntudatos csövessel mutatkozzon, miért ne tehetné? Te is az a fajta lehetsz akinek akkora az egója a nagy semmire hogy azonnal kikéri magának a segítséget, őt el kell fogadni büdösen szakadtan is! Istenem...
2017. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!