Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van egyensúlyba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van egyensúlyba a munka és a háztartás?

Figyelt kérdés

Nyilván házimunka alapesetben fele fele arányban történik.


De nekem kell rá figyelni mert tudom hogy barátnőm nagy ívben tesz rá.


Ha nem akarom hogy például a hűtőben a rossz kaja maradjon akkor nekem kell rá figyelnem, vagy tiszta ágynemű legyen mert már 3 hónapja nem húzott újat és nem is zavarja..

És még sok ilyen dolog van.

Ő annyit nem képes hogy a nadrágját amit össze hajtottam 3napja eltegye..


Azonkívül hogy elindítja a mosást meg berakja gépbe a szennyes tányérját (ha üres a gép) mást nem csinál..


Ezekre a dolgokra én is munka mellett figyelek oda de már kezdek belefáradni hogy csak engem érdekel hogy mi hogy van itthon és ő mint nőt nem..


34f ő 28l


2020. nov. 10. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Erre mondják, hogy lakva ismered meg a másikat. Nőben is van lusta meg trehány, akit nem zavar a kupi meg kosz.
2020. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kinek "kell" ezekre figyelni? Miért vártok 3 hónapot egy ágyhúzással, jézusom... te se vagy túl igényes, hogy eddig vársz csak azért, mert szerinted ez az ő dolga lenne. Amúgy ezeket mind valahogy közösen kellene csinálni. Osszátok fel egymás között tételesen a házimunkát, ha máshogy nem megy.
2020. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Üdv a 'női' oldalon, legalábbis általában ez nőknél probléma férfiak felé. Valahol meg kell huznod a hatart pl kiadni h akkor agynemucsere a te dolgod/o dolga, de mondjuk elnezo lenni az el nem rakott nadraggal szemben.
2020. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jajj már megint te
2020. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért vártam hogy vajon neki mikor jut eszébe.. eddig bírtam..


Mert ő rásüti a majd ha lesz időm..ő letudja hogy fáradt vagyok és ha van egy kis időm nehogy ne pihenhessek..de pl tv nézés közbe is lehet mondjuk ruhát hajtogatni..

2020. nov. 10. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ő győzött, mert még lustább, mint te.
2020. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!