Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi fér bele egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi fér bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve együtt vagyunk. Együtt lakunk. Szeretjük egymást. Viszont mások az igényeink. Én állandóságra és biztonságra vágyom, olyan társra akivel kölcsönösen megbízunk egymásban. A barátom is szeretne állandóságot, vagyis hogy ott legyek mellette. Viszont e mellett (saját bevallása alapján) szívesen lenne másokkal. Szexkapcsolatokat, szererőket szeretne. Szerinte ez rendben van és én nem érthetem meg, mert más típus vagyok. Nekem viszont rosszul esik, hogy így érez. Úgy érzem nem vagyok elég neki. Én nem tudok elképzelni egy érzelem mentes szexkapcsolatot. Félnék, hogy előbb utóbb többet fognak érezni egymás iránt, ha lesznek szeretői. Amikor elmondtam neki, hogy rosszul esik a gondolat, akkor azt mondta, hogy nem kellett volna elmondania mit érez/gondol. Amiről nem tud a másik az nem fáj neki. Ezt a gondolatát többször is elmondta. Rosszabb, ha elmondja, hogy valaki mással akar lenni, mintha titokban csinálná, mert ha titokban csinálja és nem tudja meg senki akkor abból nem lesz semmi baja. Azt mondta, hogy ő ilyen és nem tud megváltozni, továbbra is vágyni fog rá hogy másokkal legyen. Mondta, hogy nem tudja, hogy szakítson-e velem, mert nem akar fájdalmat okozni, de megtagadni sem akarja magát az által, hogy lemond a másokkal való viszonyról.


Nem tudom mi tévő legyek. Nem tudnám elviselni ezt az egyoldalúan nyitott kapcsolatot (én meg nem akarok mással lenni, hogy "rendes" nyitott kapcsolat legyen). Viszont ha vele maradok és megmondom, hogy nekem nem fér bele a kapcsolatba az hogy másokkal legyen, akkor valószínűleg el fog hagyni. Ha meg mégse hagy el, akkor meg nem tudok majd bízni benne, hogy tényleg hűséges, mert folyton arra gyanakodnék, hogy mi van, ha titokban csinálja a másokkal való találkozást.



2020. nov. 10. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mit nem tudsz dulire jutni. Te egy embert akarsz az eletedben, o tobbet. Nem illetek ossze es megfogcsalni ha eddig meg nem is tette esetleg. De nevetseges h meg o az aki meg van sertve h neked ez nem tetszik.... Es h t nem vagy ilyen. Szakits most mert csak az idődet rabolja.
2020. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakítani. Szeretem. Én úgy gondolom, hogy sokmindent meg lehet oldani. Csak most éppen nem látom mi lenne a jó. Hagyni vagy nem.
2020. nov. 10. 20:06
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Kuka!
2020. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Erre egyetlen jó megoldás van: a szakítás.
2020. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Szereted, de ez nem kolcsonos. O maga mondta h masokkal akar szexelni, masokat akar, szerinted ha szeretne akkot felre menne? Kellene neki mas?

Ebben a tudatban akarsz elni h sise tudod mikir kivel van? Mikor kitol es mit szed ossze es aztan atadja neked? H a szajaval amivel csokol teged elotte hol es kiben jart?

Ez nem a megoldas kategoria, o is irta h szakítani akar emiatt. Ez ugy megy nirmal esetben, vagy engem választasz vagy mast! Ha teged valaszt csak te, ha mast akkor vege es szakitas. Pofon egyszerű, de ha ennyu tartasod sincs akkor engedd csak meg neki a kalandozast, de elore szolok a pokolba visz ez az ut meg ha nem a hatad mogott csinalja es tudsz rola...

2020. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ő is szeret. Csak mások az igényeink.
2020. nov. 10. 20:34
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Magyarul nem illetek össze.
2020. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

6#

Ez nem szerelem/szeretet de meg túl kicsi v h ezt megertsd, majd egyszer megtanulod a magad karan es rajossz majd dolgokra.

2020. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 zol56 ***** válasza:
92%

Nem akarlak elkrseríteni, de ha azt mondta kár volt elmondani mert amit nem tudsz az nem fáj..

Szóval lehet már meg is tette.

Ha nem, ezzel a mentalitással biztos lehetsz benne, hogy meg fogja tenni.

Esetleg nem fogsz tudni róla.

2020. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%

Szia. Én úgy gondolom, hogy az önbizalommal van nagyobb baj. Félsz, hogy talál szebbet vagy jobbat. Ha a pasid poliamor és szeret akkor nem fog elhagyni másért. Ha lessz elég önbizalmad akkor már a randizgatás sem fog zavarni. És igen az ilyen is lehet működő képes kapcsolat.

A feleségemmel már a kapcsolatunk elejétől letettünk a monogamiárol és elmondhatom, higy számunkra totálisan tökéletes a kapcsolatunk. Nincs érzelmi kapcsolatunk senki mással csupán sexuális közelség alakult ki.

2020. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!