Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja randizgatok egy lánnyal. Azt mondja nagyon jól érzi magát velem, főnyeremény vagyok neki, legjobb fej srác vagyok. És ennek ellenére sem érez abszolút semmit irántam.

23/F 18/L


2020. nov. 11. 09:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztosra veszem ezek után, amit írtál róla, hogy még nem dolgozta fel a múltat. Próbálj még kitartani mellette, ne erőltess nála semmit és bizonyára feloldódik. Légy még türelmes, bizonyára neki sem könnyű...
2020. nov. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

11:53

Azt mondta hogy már abszolút túllépett azon a srácon, de kb két héttel előttem szakította meg a kapcsolatot vele. Szóval ebben lehet valami, hiaba mondja hogy nem.

2020. nov. 11. 19:12
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is jól következtetsz, mert 2 hét erre nagyon kevés, de arra is kevés, hogy komoly kapcsolatot kezdjen, tehát légy kicsit türelmes.
2020. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Nehéz úgy kibirni hogy én már szeretem. De mindenképp várok.

Mondott még ilyet hogy neki semmit nem jelent egy ölelés. Bármikor megölelt bárkit, nem érzett semmit.

2020. nov. 12. 17:44
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd szerelmes lesz valakibe, akkor sokat fog neki jelenteni az ölelés, akár kapja, akár adhatja. Ő még nem érett meg a szerelemre, de egészen biztos, hogy utoléri őt (is).
2020. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15

Legyen neked igazad. Én megvárom amíg utoléri, mert nem találkoztam még hozzáfoghatóval, pedig nem egy, nem két lánnyal ismerkedtem már.

2020. nov. 12. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!