Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtátok már valaha azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtátok már valaha azt a párotoknak, hogy most nincs kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hazaért munkából, előző este kb. 4 órát tudott aludni mert migrénje volt. Kb 2 mondatot váltottunk egymással egy "milyen napod volt" erejéig. Ledőlt a kanapéra, egy másfél órát podcasteket hallgatott (ez kikapcsolja őt), aztán azt mondta, hogy ne haragudjak de ma nincs kedve beszélgetni, nézzünk meg egy filmet lefekvés előtt.

Kicsit rosszul érintett, nekem tele van a fejem gondolatokkal most az egész járványhelyzet miatt, a munkahelyről is lenne bőven mit mesélnem.

Első ilyen alkalom volt 2 év alatt, mindig sokat szoktunk beszélgetni, nem is értem... :(


2020. nov. 12. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne gondold túl! Örülj neki, hogy elmondta, mire vágyik. Nem arra, hogy ne legyél vele, csak hogy ne épp akkor váltsátok meg a világot.

Én értékelném.

2020. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Csak kíváncsiságból érdeklődök kb mit akartál neki elmondani ezekről?
2020. nov. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondtam már ilyet. Amikor a végkimerülés határán voltam, utáltam a munkahelyemet, ráadásul jött egy különösen stresszes nap. Nekem sűrűn volt ilyen régen, olyankor kimentem a virágoskertbe, beültem a susnyás közepébe és lesegettem a bogarakat, a növényeket, néztem a csendet. Ez egy amolyan önnyugtatás. Nem azért volt, mert nem szerettem a másikat vagy nem akartam vele megbeszélni, hogy mi bánt. Csak kussra vágytam. Az én férjem is nehezen értette meg, hogy ez nem párkapcsolati probléma, nem tud rajta segíteni.
2020. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam már ilyet. Semmi rossz nincsen ebben, neki most erre volt nagy szüksége. Holnap majd elmeséled neki a dolgokat utólag.
2020. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem merek
2020. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mondtam ilyet és ő is mondott már ilyet. Vannak az embernek szar napjai, amikor szerent elvonulni egy csendes sarokba és zenét hallgatni vagy olvasni vagy valami. Majd elmondom másnap, ha nem valami halaszthatatlan információm van, vagy pár óra múlva.


Egyikünk sem szokott ezen megsértődni, tiszteletben tartjuk, hogy ha a másiknak szar napja van, akkor nem ömlesztjük rá a saját baromságainkat is.

2020. nov. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam ilyet, nem is egyszer. Akkor is, amikor rá voltam dühös (ha ilyenkor hagy magamban puffogni 15 percet, akkor utána sokkal normálisabb hangnemben tudom megbeszélni a felmerült problémát), akkor is, amikor fáradt voltam, vagy tele volt a fejem. Sosem volt belőle gond; ha ilyenkor békén hagy, egy sokkal jobb kedvű nőt kap cserébe 0,5-1,5 óra múlva, ami mindkettőnknek érdeke.
2020. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Attól még, hogy szeretek valakit nincs minden pillanatban kedvem vagy energiám ahhoz, hogy beszélgessünk főleg nem betegen vagy stresszesen, ilyenkor sokkal jobb egyedül lenni egy kicsit, aztán utána ha kicsit lenyugodtam, feltöltődtem akkor utána már meg tudom őt hallgatni.

Ha ezen képes vagy megsértődni akkor az érzelmi intelligenciád a béka segge alatt van és abszolút éretlen vagy még a párkapcsolatosdihoz. Jó lenne felfogni, hogy egy nem rólad és nem ellened szólt.

2020. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyit nem kérhet, akkor mit?!

Te írtad, hogy fáradt, nem aludt, sokat dolgozott, feszült,

kikapcsolódásra vágyik.

Veled akar filmet nézni. Feküdj mellé, közben masszírozd a hátát,

a tarkóját, gyengéden. Szépen el is fog aludni film közben.

2020. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire önző. Oldd meg a fejedben lévő dolgok által keletkezett kíngörcsödet magad. Nehogy emiatt a másik legyen már a hibás, mert nem vevő állandóan a gondolataidra. Ennyire függsz a másiktól?...
2020. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!