Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

A következő a szituáció: a baratom valami online chat-elős jatekban elkezdett baratkozni es beszelgetni emberekkel. Ezzel nem is lenne bajom. Azt kihagyta, hogy egy lany bejelolte facen es napi szinten beszelgetnek. A telefonjat nem takarta meg semmi szoval meglattam a nevet es rakerdeztem ki ez, erre a valasz, hogy hat meselte, hogy baratkozik. Nekem nem tetszett, hogy ezt az”apro” reszletet kihagyta, szoval megkertem hadd fussam at a beszelgetest. Igazabol ismerkedos fazisban vannak, ha nagyon bele akarom magyarazni van benne valami, de siman kuldhetsz a baratodnak is olyan uzenetet, hogy “remelem boldogitasz es irsz, ne unatkozzak egesz nap”. A masik, hogy rolam egy szo sem esett. Bar elvileg a lany tudja hogy van baratnoje, de ezt az alkalmazason beszeltek es a lanynak is van baratja.


A helyzethez hozzatartozik, hogy neki nincsenek baratai, a munkahelyen is egyedul van. Gyerekkori baratai sincsenek mar meg és rajtam kivul nincs kihez szolnia. Egyszer mar volt ebbol problema. Csak akkor tudtam meg hogy van egy lany baratja, mikor lazan bedobta, hogy ennel a lanynal volt este beszelgetni, de nem tortent semmi es az utcan voltak. Akkor fura volt, hogy hirtelen van egy lany baratja akirol nem is hallok, pedig elvileg beszélgettek rendszeresen. Azt mondta azert nem szolt ezekrol, mert igy reagalok es nem tud nekem oszinten megnyilni. Pedig a korabbi barataimnal sose volt ez valahogy problema, mindig tudtam a lany ismerosokrol, ismertem en is oket.


Most hagytam hadd beszelgessen a lannyal, ha tenyleg barati a dolog, de kozben azon kattogok mi van ha tobb lesz es szorongok. Sz*rnak is erzem magam, mert így eltiltom az osszes embertol akivel tudna beszelgetni csak azert, mert nőnemű. Viszont nekem ez fura. Ha ramirna egy ferfi en nem baratkoznek vele es tartanam a tavolsagot. Bar nekem vannak barataim es a munkatarsaimmal is jol kijovok.


Szoval hagyjam? Bizzak meg benne? Ez masnak is fura lenne?



2020. nov. 12. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

“remelem boldogitasz es irsz, ne unatkozzak egesz nap” hát nem, ilyet nem írok havernak.

Ha ez a csajtól jött, akkor egyértelműen igényli a figyelmet, akarja, hogy az élete része legyen a párod. Ha a párod írta, az még rosszabb, mert akkor unatkozik melletted.


Ez nem bizalom kérdése, mert az megvan. A barátod, mint írtad, szociális analfabéta, lehet nem veszi a lapot, nem érzi, hogy a csaj próbálkozik nála. Mond meg neki, hogy ez a helyzet és egyértelműen írja meg, hogy ilyen irányban nem mehetnek a dolgok.


F

2020. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

“remelem boldogitasz es irsz, ne unatkozzak egesz nap”


Én pontosan akkor írtam ilyet egy srácnak mikor iszonyat szimpatikus volt és már erősen ment a flört és jobban érdekelt mint a pasim :D

Nem ez Kurvára nem normális és én biztos hogy ezt nem is hagynám...

28/L

2020. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat! A baratom írta ezt, szerinte tulreagalom.

Ami még megutotte a szemem, hogy a lany kuldott neki egy kepet, hogy milyenre vagatna a hajat es a baratom irta, hogy neked biztos jol allna. Tudom aprosag, meg nem szakitook, de akkor is rosszul esik. Viszont akkor ezek szerint nem en gondolom tul.

2020. nov. 12. 11:47
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne csinálj semmit, egyelőre hagyjad, ne is kérdezz róla, hogy lássa, hogy te nem féltékenykedsz, meg tényleg bízol benne és ha ő azt mondja ez csak barátság, akkor hát legyen. Ha ennek ellenére mégis több lesz belőle vagy rosszul alakul később, akkor meg csak jobban jársz, ha megszabadulsz tőle.
2020. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindent úgy írtál, ahogyan van (ami felől nem kételkedem), akkor az első két válaszoló már helyettem is válaszolt. Az a hajhistória teljesen lényegtelen, ártatlan mondat.

Határozottan állítsd a falnak a fiút: kedvel-e még Téged, de akkor ne írogasson olyanokat, amiken kiakadt az első két válaszoló, vagy mondja meg, hogy CSA TE kellesz neki és felhagy az ilyen írogatásokkal.

Idősebb férfiként írom (de tévedhetek), hogy idővel alighanem szakítani fog, hacsak nem hódítod őt vissza.

2020. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Minden megcsalás így kezdődik.
2020. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Szóval nincsenek barátai és ha véletlen talál valakit akivel el tud beszélgetni, rögtön eltiltod tőle.

Lehet a megcsalások így kezdődnek, de a bántalmazó kapcsolatok is.

2020. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

4-es én is erre gondoltam, de ezt kivarni míg kiderül felőröl. Rengeteget sírok es idegeskedek emiatt, a munkahelyemen se tudok koncentralni.

Pont ezert felek, mert igy kezdodik, nalunk is igy kezdodott. Masfelol meg rossznak erzem amiatt magam, amit az utolso irt, mert mi van ha tenyleg csak baratkozni szeretne?

Vagy minden ferfi ilyen hogy elobb-utobb szuksege lesz a noi tarsasagra es pozitiv megerositesekre? A munkahelyemen is azt latom sok foglalt pasi flortolget es elszomorit. Ferfiak nyugodtan valaszolhatnak oszinten , hiszen ez egy nev nelkuli oldal.

Ha igy van kenytelen vagyok elfogadni, mert masnal is elo fog jonni ez a problema.

2020. nov. 12. 12:40
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

"“remelem boldogitasz es irsz, ne unatkozzak egesz nap”


Ez pedig

1. melletted unatkozik, kifele kacsingat.

2. flört, többet akar, mint barátságot, vagyis sima udvarlás.

2020. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben már két lányt is említettél, ebből az egyikre Neked kellett rájönnöd. A másik sem tudódott ki teljesen tisztán...

Szóval - szerintem keres valakit (helyetted).

2020. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!