Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben annyiban hagyjam?

Figyelt kérdés
A párommal lassan együtt vagyunk egy éve,2 hónapja lakik külön albérletben,dolgozik.Én pedig májusban érettségizek. Szeptembertől pedig 150 km-el arrébb tanulok tovább,tehát csak hétvégére jövök majd haza.Még nem lakunk együtt,de elég sok időt töltünk együtt ( ez alatt az együtt alvást értem),de többször észrevettem,hogy mintha én erőltetném a találkozást.Mindig én megyek hozzá,ő nem jön hozzánk egyáltalán mióta külön lakik,én meg már lassan belefáradok,és hülyének nézve érzem magam,hogy így futkosok utána.
2017. ápr. 12. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne menj hozzá. Ha meg kérdezi,hogy miért nem mész elmondhatod nyugodtan, h ennyi erővel ő is tudna menni hozzátok. Ha meg nem megy el..kicsit el gondolkoznék! e csak te erőltesd a talit, ne hozd szóba

neki,várd ki h mit lép!


Nálunk is volt probléma,hogy jó sokszor én mentem a pasimhoz (10 percre élünk egymástól) ő meg nem jött. Untam h nekem kell menni,és egyszer fogtam magam és nem mentem. Megkérdezte h miért nem,választ kapott. Neki is ugyan annyi eljönni hozzánk,mint nekem ő hozzájuk! Megértette felfogta. így hol ő jön hol én, ha naponta zegyik nap én másik nap ő

2017. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt próbáld vele megbeszélni. Lehet, hogy csak túlkomplikálod a dolgot. Az előző exemhez is folyton én mentem nő létemre, de ezt mi így beszéltük meg ugyanis neki külön lakása volt míg én lakótárssal laktam együtt. Sokkal kényelmesebb, ha csak ketten vagytok és lehet, hogy ő is azért gondolja, hogy legyetek nála, mert így nem kell alkalmazkodni senkihez sem, míg mondjuk ha nálatok vagytok főleg úgy, hogy a szüleiddel élsz szerintem azért sok mindenre kell figyelni. Én mindenképp azt javaslom próbálj meg vele beszélni erről, hogy így érzel.
2017. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!