Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? Esetleg kérdezzek ra vagy hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal fel éve vagyunk együtt, tudom, nem hosszú idő meg de valamikor el kell kezdeni. 20 évesek vagyunk es egyetemisták. Most hétvégén volt neki egy barati összejövetele, az egyik baratnojenel aki mar év eleje óta nyomul ra: elhivja ide, oda, randizni, régebben egy buliban kavartak is, amikor a baratom elég sokat ivott (ekkor meg nek voltunk együtt). Sokan voltak ott, azonban gondoltam, hogy a lány nyomulni fog most is, mert nem adja fel, a baratom pedig teljesen haverkent tekint ra, néha szerintem le sem esik neki, hogy nyomul ra, tetszeni pedig nem tetszik neki. (A szépség relatív, en senkit nem szoktam csunyanak nevezni, de tényleg nem egy szépség). Láttam egy csoportkepet amin mindenki osszekarolva áll, azonban a baratom es ez a lány külön állnak toluk es a baratom atkarolja a lányt. Elbizonytalanított a kep. Nem kerdeztem ra, volt e köztük valami, elso a bizalom, de a baratom megint nagyon sokat ivott, Kitudja mi történt es a lány most karorvend. Mar csak azert is rosszul esik a kép, mert nekik nincs közös, most meg bárki azt hiheti, hogy ok járnak ha felteved Facebookra. Kicsit kiakadtam, nem említettem a baratomnak, mert nem tudom, hogy említhetném, anélkül, hogy feltekenynek gondolna. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Mindketten húsz évesek vagyunk.

Köszönöm a valaszokat előre is.



2017. jún. 25. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hmm hát szerintem én finoman rákérdeznék hogy "amúgy xy néha elég nyomulós, te is észrevetted már?". Ugye fontos hogy kezded a témát, ha valaki teljesen kiakadva, kiabálva szól a másikhoz akkor abból veszekedés lesz, de meg lehet beszélni szépen is. Nálunk fél év után a barátom exe jelent meg, én is bevoltam parázva de közben meg nagyon dühös is voltam ezért nem mindig ugy kezeltem ezt a témát mint kellett volna, mondjuk akkor 17 éves voltam. De ti mindketten 20 évesek vagytok megtudjátok már beszélni veszekedés nélkül :)
2017. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan, hogy téged zavar hogy ez a lány ennyire nyomul rá. Kérdezz rá a képre is ha ennyire zavar, mert addig úgysem nyugszol bele, de ne támadd le, csak szépen normálisan.
2017. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyon durva. Ha van baratánője miért is ölelget mást lányt ? Elsősorban kitudakolnám a baráti körtől hogy történt e valami kettőjük között ha igen lapátra tenném a palit ha nem akkor közölném a csajjal hogy tirhuljon a jó büdösbe mert fogorvosra lesz szüksége aztán szólnék a srácnak hogy mit is képzel magáról majd miután kitárgyaltuk a témát én is bepózólnék pár pali mellé egy buli fotón .
2017. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!