Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lenne jobb elmondani?

Figyelt kérdés
Egy idősebb pasiról van szó,már jó ideje találkozgatunk de nem jutunk előre,én meg szerelmes vagyok belé.És így nem jó hogy szórakozik,de az érzéseit nem akarja elmondani.Fél vagy nem tudom.Mit tegyek?Mondjam el?Vagy titkoljam?Személyesen mondjam vagy telefonon h fájjon neki?Segitsetek kérlek..
2010. aug. 10. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mit akarsz elmondani neki?
2010. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hogy szerelmes vagyok belé..
2010. aug. 10. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyivel idősebb? Találkozgatás alatt mit értesz?

Fél? Mitől? Nem hiszem. Addig ne mondj neki semmit, amíg nem tesz valami egyértelmű dolgot, hogy ő hogyan gondolja a Veled való kapcsolatot.

2010. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 év korkülönbség,minden héten 1szer találkozunk,volt szex is már köztünk de nem minden alkalommal.A legjobb haverjának mondtam h nem akarok tőle semmit és ebből gondoltam nem akarja felvállalni az érzéseit.MIk azok a jelek szted?Rózsaszín ködben nehéz észre venni.
2010. aug. 10. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:

az idősebb pasik imádják a "friss husikat"

de ez részükről soha nem szerelem!csak szex.

mert igazi nőt nem látnak a fiatalokban

2010. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Így már más a gyerek fekvése". :D Azt sajnos nem tudom megmondani, hogy mik a jelek, mert mindenkinél más. Nem tudhatom mit szeretne. Csak AZT, vagy Téged! Talán kérdezd meg, mi a terve Veled. Én elmondanám, hogy mit érzek és szeretnék Vele teljes kapcsolatban lenni (ha tényleg ezt szeretnéd). Ott akkor kiderül ő mit szeretne. De készülj fel, lehet ő nem azt szeretné, amit TE!
2010. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!