Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyámmal jó viszonyban...

Édesanyámmal jó viszonyban vagyok, de nem merem elmondani neki, hogy abortuszom lesz, már nagykorú vagyok, de szerintetek is jobb, ha nem tudja?

Figyelt kérdés
Neki is volt fiatalabb korában, de tudom, hogy nagon fölkavarta.
2009. okt. 8. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
Mond el szerintem.
2009. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
90%
Gondolj bele, ha neked lesz gyermeked, Te is szeretnél róla tudni, ha egy ilyen dolgot tervezne, mondd el neki szerintem is.
2009. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
91%
En 24 vagyok, nem elek mar otthon,de nagyon joban vagyok anyuval. Szulinapom elott volt abortuszom, de nem mondtam el otthon, mert anyu nagyon szomoru lenne es felkavarna.
2009. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
33%

Ne mondd el neki, biztos szomorú lenne, hogy ilyen felelőtlen lánya van, aki éppen megölni készül az unokáját. Az egy ÉLET, és nem tehetnél vele akármit, ha lenne egy kis lelkiismereted. Ő számít rád. Nagyon-nagyon remélem, hogy többet a közelébe se jutsz annak, hogy gyermeket várjál.

Aki szexel, az tudja, hogy annak lehetnek következményei, még rendes védekezés esetén is. Semmi nem mentesíthet a felelősség alól.

Köszönöm a lepontozásokat, előre is. :)

2009. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
90%
Én is jóban vagyok anyukámmal, és nekem is volt már abortuszom, de nem mondtam el neki. Ezt csak mi tudjuk a férjemmel.
2009. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
66%

Fúj már megint ez a gyülölkőds magzatgyilkos duma.

Van aki aranyom fogamzásgátló szedése mellett is teherbe esik, ugyanis az sem 100%-os, és hogy tudd nincs 100%-os módszer, ha már ilyen felvilágosultnak hiszed magad.

És tudod nem mindenki olyan, hogy a semmibe, meg anyóség nyakára szül gyereket, meg odaköltöznek meg szenvednek, meg utcára szül gyereket. Gondolom te ott robotolsz nap mint nap a Róbert Károly körúti intézetben ahol olyan gyerekek vannak, akiket az anyjuk nem kívánt, de bele kényszerítődtek hogy szüljenek. ( unokatestvéreim is ott nőttek fel, mert az anyjuk megszülte majd rájött mégsem való anyának és az eszére kellett volna hallgatnia, nem pedig a hozzád hasonlók nyomására,majd 45 évesen öngyilkos lett) Ott osztogasd az észt.

A kérdésre válaszolva, elmondhatod szerintem őszintén anyudnak, mivel neki is volt meg fogja érteni. Olyan hibáért amit ő is elkövetett nem fog téged elítélni.

2009. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mondd el! Édesanyád szeret téged, ismeri (nagyjából) az életedet, meg fog hallgatni, miért készülsz arra amire!


Lehet, hogy nem fog egyetérteni veled, de neked is jól fog esni, hogy melletted van és számíthatsz rá! Ha elhallgatod a dolgot, megtöröd bizalmát!

2009. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
49%
ha tiszteled elmondod, ha nem.....
2009. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Kedves előző!

Valahol egyetértek a te gondolat világoddal is csak tudod tényleg nem írtam le a szitut, és a kérdésem NEM erre vonatkozott.

Mellesleg hallottál már arról a betegségről, hogy epilepszia? Vagy csak halovány lila gőződ van róla, hogy mi az? Na nekem az van. Tablettát nem szedhetek, mert összeférhetetlen az epileptikummal, spirál, vagy hasonló szervi fogamzás gátlás kockázatos. Marad az óvszer. Mondanom sem kell, az esemény utáni (bár kockázatos, nekem meg főleg), eléggé szerves része a védekezésnek, de kiváncsi lennék, hogy te hányszor estél volna teherbe ilyen lehetőségek mellett.

Ne legyél olyan buzgón ítélkező... Tudom, hogy nincs rá mentség, de szerintem milliószor rosszabb a halálnál, egy nyomorult, beteljesületlen vágyakkal és álmokkal teli élet.


De hangsúlyozom, nem ezt kérdeztem.

2009. okt. 8. 18:17
 10/61 A kérdező kommentje:
Igazából én nagyon szívesen elmondanám neki, de egyedül nevel minket a nővéremmel, és nincs igazi meghitt baráti társasága, nem akarom, hogy még ez is nyomja lelkét.
2009. okt. 8. 18:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!