Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok egy lánynak, ha ezért hagyott volna ott titeket?

Figyelt kérdés

Már egy éve kísért, hogy egyszerűen leléptem egy fiútól, mert nem akartam megküzdeni a konkurenciával - ami lett volna egészen a nyugdíjas éveiig.

Ez az ember nagyon helyes, kifejezetten sármos arcú, komoly gondolkodású (családot szeretne), magas, elég izmos - és sok mindenben tehetséges. Nagyon művelt és intelligens, és nemrég végzett az orvosin (onkológus lett :)). Azért is művelt, mert előtte bölcsészetre járt, úgyhogy nem egy szakbarbár :) Én is ugyanolyan tudományos érdeklődésű vagyok, és szerette, hogy milyen "szellemi beöntést" tudok neki adni. :D

Mellette mégis olyan kicsinek éreztem magam - ráadásul gondolhatjátok, hogy milyen kapós :S

Egyszerűen nem bírtam a tudatot, hogy száz meg száz lány állna sorban érte...

Még nem is jöttünk igazán össze, de már meghátráltam.

Most viszont nem találom a helyem... Még egy ilyen nem lesz (a külseje nem izgat, de ilyen szerteágazóan művelt és tudományos beállítottságú, ilyen érett felfogású, a természetet és az állatokat tisztelő férfi aligha akad az utamba).

A többi egyetemista beképzelt, piálós, csajozós, megbízhatatlan, szánalmas alak (azok, akiket megismertem), és nem érdekli őket a saját szakmájukon kívül más, ill. ha igen, akkor meg elviselhetetlen művészlelkük van azzal a túl szabados, laza gondolkodásmóddal...


Szerintetek hogy jönne ki, ha most újra felvenném vele a kapcsolatot? Ti hogy reagálnátok arra, hogy emiatt léptem le, és újra be akarok lépni a képbe? Legyen merszem egyáltalán megpróbálni...?


2011. febr. 13. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nagyon elcseszted. Majdnem minden nő vágya egy ilyen férfi.

Egy próbát megér, de egy ilyen férfi nem hiszem, hogy sokáig egyedül van.

2011. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, a boldogságért meg KELL küzdeni, ÉRDEMES megküzdeni. Ha most nem próbálod meg, ÖRÖKKÉ bánni fogod, és az a kérdés fog bántani mindig, hogy "mi lett volna ha?" Szóval szerintem nyugodtan, őszintén mondd el neki hogy téged az zavart, hogy sok lány legyeskedik körülötte, és ha akar téged, akkor biztosítani fog Téged afelől, hogy megbízhatsz benne, és szeret. Amennyiben nem bocsát meg, vagy már össze is szedett valakit, akkor az azt jelenti hogy mégsem ő Mr. Tökély. Mert egy igazi férfi tudja hogy kit akar, és nem szed össze azonnal egy másik csajt, és ha értelmes, okos, akkor hülye lenne nem megbocsájtani.

Ne hagyd magad, mutasd meg hogy igenis jó nő vagy neki, bátorság, fantasztikusan fogod érezni magad! Ha mégse jönne be, figyelj, Te mindent megtettél!

2011. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
a pasi helyében l.eszarnám a fejed magasról ha megtudnám a szakítás okát.ha én összejövök valakivel és szeretem akkor annál jobban küzdök érte.és nem hagyom el mert van konkurencia.szted mit fog érzeni ha ezt megtudja?hogy annyit sem ért neked h megküzdj érte?sőt,szerintem meg sem kellett volna érte küzdened mivel anno ő téged választott tehát nem lett volna konkurencia.nem arról van itt szó véletlenül h most h már meg van a diplomája és orvos lett egyből érdekel a pasi?elég érdek embernek tűnsz már bocs.én nem fogadnála vissza a helyébe.
2011. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

tegyél egy próbát, hátha.

írd majd meg, mi lett, kíváncsi vagyok, ez érdekes sztori.

drukkolok Neked! ő valóban minden lány álma.

amúgy akik orvonak tanulnak, azért általában nagyon jellemesek, családcentrikusak, van bennük alázat az emberek iránt, a többi egyetemen, főiskolán valóban érezhetően mások a fiúk.

viszont téged már ismer, ez előny szerintem. ha régebben tetszettél, bejöttél neki, nyilván most is. azonban annyira nem ismert meg, hogy mindent tudjon rólad, tehát simán fennmaradhatott az érdeklődése.

2011. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Tudom, hogy elcsesztem. Lertad, amittől tartok :)

2. Küzdeni... Az nem azt jelenti, hogy nem tart érdemesnek rá? Hiszen akkor nem kell küzdenem, ha meg lenne győződve róla. Mivel végig teljesen őszinte voltam, tudhatta, hogy ki vagyok, milyen vagyok. De jöhet nálam 50 jobb nő is. Nem a külsőről beszélek. Nem olyan romantikus lélek, hogy meghassa az akarat, hogy vele akar valaki lenni. Még ebben is olyan, mint én :) Engem is csak az érdekel, hogy összeillünk-e vagy sem, megfelel-e a másik az elvárásaimnak és fordítva, vagy sem.

3. Amikor megismertem, épp akkor végzett, együtt szurkoltunk egymás sikereihez. Érdekember vagyok, ahogy mindenki - megvannak az elképzeléseim arról, hogy ki illene hozzám, és ez a következő: olyan legyen, mint én. Ő olyan volt, sőt, jobb, túlszárnyalt engem, benne még több volt, mint bennem, tehát a tiszteletem is maximálisan kivívta.

2011. febr. 13. 19:09
 6/13 A kérdező kommentje:
4. Megírom, ha lesz merszem :) de benne van a pakliban, hogy a 3. válaszoló jóslata érvényesül... elvégre csalódott bennem emiatt. Az okát nem tudja egyébként, hogy miért hátráltam ki.
2011. febr. 13. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nos, ha ő egy racionális ember, akkor meg fogja érteni ezt az okot, nem lelkizésnek fogja venni, hisz ez egy tény, ő is belátja majd.

és szerintem nem is csinál belőle ügyet, hacsak nincs alakulóban kapcsolata, biztosan visszafogad.

2011. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most miért lett leszavazva a 2.? Mindegy... Azt hiszem, még egy hétig gondolkozom rajta :) Azt sem tudom, hol dolgozik most, mert utoljára még ezen agyalt.

Igen, ő egy racionális ember, hál' istennek. Csak épp fogalmam sincs, ilyenben mennyire szigorú. Az emberek nem szeretik újra kezdeni a dolgokat :/

Egyébként nem nem-küzdés volt, csak épp tudom, hogy bárhonnan jöhet a konkurencia, hiszen sok mindenbe belekóstolt már, ami tetszik neki és sikeres is volt benne. Azért ez ijesztő... Nem tudom, kinek volt már ehhez hasonló ember az életében, de akinek igen, az talán megérti, mennyire félemetes lehet egy ilyen emberbe beleszeretni, aztán végignézni, ahogy olyan nőkbe ütközünk, akik például szellemileg jobban kiérdemelnék (na ez volt egy nagy félelmem), és erre bármikor rádöbbenhet :S Nem az a bajom, hogy én vagyok rossz, hanem hogy ő túl jó. Ahh, mindegy. Még meglátjuk.

2011. febr. 14. 02:56
 9/13 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. "Minden ember annyit ér csak, mire becsüli magát: ne add magad egy világért, s többet érsz majd mint egy világ." Az első felét vedd nagyon komolyan. Ha azon agyalsz hogy elég jó vagy-e neki, akkor bajban vagy. A magabiztosság olyan kisugárzást ad, amin nem sok agytröszt cukicsaj tud átlépni. Ha azt mutatod ki hogy erősebb vagy, az is leszel, és azt a többi nő is észreveszi. Nem kell rácsimpaszkodni a pasidra, meg remegni hogy húúú vajon neki ezek a csajok tetszenek? Hanem azt mondani, ember, ez vagyok, ennyi vagyok, kellek vagy nem? Ha nemet mond, mindketten jobban jártatok.
2011. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm utolsó válaszoló, nagyon jó, amit írtál.

Nah, most másodszor (és utoljára) is letettem a dologról. Inkább békén hagyom, nem zavarok több vizet. Talán életem legnagyobb hibája, de még most sem változtam, baromira gyáva vagyok, rájöttem. Azt hiszem, egy életre lemondok a családalapításról xD Innentől már mindegy az egész, értelmetlen foglalkozni a gondolattal. Nem is tudom, ti hogyan csináljátok.

2011. febr. 20. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!