Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kommunikáció a kapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Gyakran elmondjátok egymásnak napjaitokat; vannak mély beszélgetések vagy épp ha valami nem tetszik a másik viselkedésében akkor azt megbeszélitek?
2020. nov. 12. 17:47
 1/6 anonim válasza:
100%
A kapcsolatunk elején is már sokat beszéltünk arról, hogy nem hagyjuk felépülni a falat köztünk, ahogyan sokaknál láttuk a környezetünkben, hanem (ha nem is azonnal) de mindenképp megbeszéljük hogy mi a bajunk és min szeretnénk változtatni együtt. Ennek mindig próbálunk tudatában lenni és akkor így nyugodtan meg tudjuk beszélni a dolgokat. Olyan szokott lenni, hogy kell egy kis idő külön, hogy átgondoljuk az adott dolgot, ahhoz hogy tényleg nyugodtan tudjuk megbeszélni utána. A napunkat, hogy mit csináltunk, hogy éreztünk, mindig elmondjuk egymásnak, ezt nagyon szeretjük, beszélgetni pedig sok mindenről tudunk, váltják egymást folyamatosan a témák, de vannak amiket nem érintünk annyira, mert tudjuk hogy máshogy gondolkodunk arról és vitatkozni meg nem érdemes róla. Vannak nézeteltéréseink, nem csináljuk tökéletesen, de azért vagyunk itt hogy együtt fejlődjünk. :)
2020. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kincső4 ***** válasza:
Én szeretném de a páromat nem igazán érdekli. Megkérdezi milyen napod volt de közbe tessz vessz. Nem figyel rám.
2020. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
rnedkivül tartalmas és mélyre menő, minden alkalommal eredményes, a kapcsolatot erősítő.
2020. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi abszolút. Minden apró dolgot.

Sokat beszélgetünk.

Nekem ez az egyik legfontosabb dolog a kapcsolatban. Folyamat tenni kell érte és figyelni a másikra, mert ha ez nincs meg, akkor szép lassan kihül.

Párom szerencsére nem veszi hisztinek és csesztetésnek, ha valami bánt és szólok. Én ugyan ezt el is várom.

N

2020. nov. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szar.
2020. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna, az ex nem volt vevő rá. Nem is igazán tudott beszélgetni, sem gobdolkozni, érzelmi intelligencia nulla.

Szóval jópár sikertelen próbálkozás után feladtam és jött az elmagányosodás. Nem csoda hogy vége lett.... nem voltunk egy szinten. 26N

2020. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!