Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban el lehet játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban el lehet játszani, hogy nem szeretem, csak a szex miatt kell? Hogyan?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek sok vagyok, ez jobban bejönne neki.

2020. nov. 13. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám megtenni, de lehet valakinek menne.

Ha ő erre vágyik, miért vagytok kapcsolatban?

2020. nov. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én akartam, mert szeretem, ő meg engedett.
2020. nov. 13. 09:30
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha átjön/átmész, jól meg*aszod és otthagyod, vagy nem foglalkozol vele aztán 20 perc múlva megint... :D
2020. nov. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a nehéz, hogy szívesebben lennék kedves hozzá, de az idegesíti. :(
2020. nov. 13. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

nem ugyanazt akarjátok egymástól. előbb, vagy utóbb, de sérülni fogsz emiatt.

te akartad a kapcsolatot, ő meg nem, de nagynehezen beadta a derekát? téged nem zavar ez?

tudom nem ez volt a kérdés, de na

2020. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem olyan nehezen, mert külsőre tetszem neki. De persze, hogy zavar, de akkor is őt szeretem.
2020. nov. 13. 10:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd rá magad olyanra, aki nem szeret. Ő csak testi vonzalmat érez irántad semmi többet. Egyszer megismerkedik egy olyan sráccal, akibe bele szeret és ott hagy minden lelkiismeret nélkül. Jobban jársz, ha szakítás vele, eleinte nehéz lesz de mint a ketten jobban jártok.
2020. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem egy az érdeketek.
2020. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Még most válj meg tőle mielőtt jobban belehabarodsz. Totálisan eltérő a személyiségetek.
2020. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nem őt csapod be, hanem magadat. Ha talál valakit, aki jobban érdekli, te még jobban kiborulsz. Ha a csak szex jobban bejönne neki, azt úgy értsd, veled. Majd mással bejön neki a kapcsolat is.
2020. nov. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!