Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha lecsendesedik a kezdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lecsendesedik a kezdeti tűz, miért leszek boldogtalan?

Figyelt kérdés
40+, elvileg érett, értelmes nő vagyok. Életem során eddig mindig azzal szenvedtem, hogy mikor a kapcsolataimban, házasságomban 1-2-3 év után alább hagyott a szenvedély, elkezdtem azt érezni, hogy nem vagyok szeretve, és boldogtalanság lett úrrá rajtam. Minden partnerem azt mondja ilyenkor, hogy nem értenek, hiszen ők szeretnek, én pedig problémát generálok. Tudom, nem vagyunk egyformák mi nők és a férfiak, de nekem nagyon nehéz nem magamból kiindulni, és egy szenvedélyes típus vagyok, akinek fontos a rendszeres szex, az összebújás, a testi érintések. Ha szeretem a másikat, akkor ezekre nekem rendszeresen szükségem van. Nem az állandó együttlétre, nem a folytonos figyelemre. Legyenek külön programok, ne korlátozzuk vagy birtokoljuk egymást. De ha velem van, hozzá bújhassak, igényelje hogy simogassam, szexeljünk minimum heti egyszer-kétszer.... Nem vagyok elhízva, elég formás vagyok, testileg vonzó adottságokkal, kedves vagyok, figyelmes, önálló...., az exeim mindig azt mondták, ritka az olyan klassz nő, mint én. Mégis én azzal nem tudok mit kezdeni, ha napokig úgy létezünk egymás mellett, mint a testvérek. Hiányzik, hogy szenvedéllyel csókoljanak, hogy érezze, a másik kíván, hogy a karjaiba von.. De egy idő után ezek mindig elmúltak. És én boldogtalan lettem. Mit csinálok rosszul? van egyáltalán olyan férfi, aki ugyanerre vágyik, csak én még nem találtam meg a hozzám illőt? Vagy a mesében élek? :(
2020. nov. 13. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szokatlanul igényes voltál a párjaiddal szemben.

Igényelted az ölelésüket, gyengédségüket, testi közelségüket akár szex nélkül is, csak öleljenek.

Te vajon odabújtál hozzájuk akár úgy is, hogy nem akartad a szexet, hanem csak az ölelést? Átölelted őket elég gyakran? Esetleg fáradtak voltak és rájuk akartál erőszakolni olyat, amihez épp nem volt kedvük?

2020. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, pl a mostani párom az első, aki igényli, hogy sokat simogassam, aminek nagyon örülök. De vannak időszakai, amikor kevésbé, és ez rossz nekem. De sosem erőltetek senkire semmit. Az a típus vagyok, akinek meg lehet mondani, hogy fáradt vagy álmos, vagy szimplán egyedüllétre vágyik. Nem sértődöm meg, meg lehet beszélni velem a dolgokat és mindig igyekszem megérteni a másikat és elfogadni az álláspontját.

Viszont valóban ha gyakran érzem a másik közömbösségét, akkor nem erőlködöm, akkor nem bújok én sem.

2020. nov. 13. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:) Ugyanez vagyok, még korban is hasonló hozzád. Egyszerűen nem tudom elviselni a közömbös viselkedést attól, akit én szenvedélyesen szeretek. Valószínűleg nem tudom elfogadni, hogy a lángoló érzelmek elmúlnak a masikban. Mert én hiába akarom, egyedül fenntartani nem tudom. Én várom azt a férfit, aki hasonló beállítottságú, valószínű az eddigi kapcsolataim nem a megfelelő emberrel zajlottak, ezért ők leeresztettek.
2020. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Mert megszokottá kezd el válni minden.
2020. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat sem tökéletes.

Ha csak ennyi a probléma, akkor érdemes megbeszélni.

2020. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szinte mindig igy van.


Olvass Perel Esther-t (Mating in Captivity: Unlocking Erotic Intelligence (2006))

2020. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!