Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 47 éves Nő vagyok és féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 éves Nő vagyok és féltékeny voltam okkal. Már úgy néz ki nem is lehet megmenteni elfáradtunk. Ennyi idősen nem gondoltam volna hogy ezt megélem. Hűséges Nőnek sem szabad lenni? Ő volt az Isten! Miért nem tud lecsendesedni egy 53 éves Férfi?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 10:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
A nők általában külsőségek alapján választanak párt, ez pedig sokszor visszaüt.
2015. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

47 évesen még mindig nem tudod hogyan működik egy férfi, láthatóan lövésed sincsen róla, és hosszú évek után megbosszulta magát. (elöbb utóbb mindig meg fogja.)


A színészek, díszlet és storyline eltérő minden kapcsolatnál a lényeg viszont ez amit elöbb írtam.

2015. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem akarlak elszomorítani, de sajnos a legtöbb férfi egy gerinctelen, undorító féreg. A saját apámon tanultam meg ezt a leckét. Gyereket csinált egy másik nőnek, míg anyukámmal együtt voltak, aztán otthagyott minket: egyszer csak kapott anyukám egy levelet, hogy beadta a válópert, de úgy, hogy előtte egy szót sem szólt, hogy bármi baj van. Persze egy 10 évvel fiatalabb nő miatt történt az egész, de azt elvárja, hogy menjek oda smúzolni ünnepekkor hozzájuk. Hányok tőle
2015. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Respect az általánosításért.

Harmadik agyatlannak szintén...

2015. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Férfi, tehát élete végig meg fogja nézni a szép nőket, ez kortól független. (most tekintsünk el az igen ritka, és egyedi kivételektől amik mindig vannak nyilván)

És X év házasság után eléggé boritékolható, hogy változatosságra is vágyik néha. A kérdésedre a válasz ez.

Ha bölcs tanácsot akarsz: csak akkor válj/szakíts ha ez már a szerető státuszban van, tehát állandó szeretője van. Ha kaland akkor hagyd rá, és hagyd, hogy felfrissítse magát, és esetleg a kapcsolatotokat. Az egész csak azon múlik, hogy mennyire fontos neked ő és a kapcsolatod, mert ha tényleg ő volt az Isten akkor pitiáner probléma, hogy X év után elkapott egy fruskát, szemben azzal, hogy gallyra megy az eddigi életetek, egzisztenciátok esetleg, vagyoni megosztás stb...

Magyarul képes lennél felrobbantani egy felhőkarcolót, mert beszólt a portás. Nagyjából ez a dolog summája.

2015. márc. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És ez most feljogosít téged a megcsalásra? Ha összejössz egy másik férfival aki hűséges hozzád akkor majd megcsalod mert a mostani pasid megcsalt?
2015. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

#3


Sajnálom, hogy ilyen gyerekkorod volt, de én nem vagyok olyan, mint az apád. És még vagyunk egy páran így, férfiak.

2015. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
3. vagyok: nyugodtan szavazzatok le, attól még nem fog változni az a tény, hogy saját bőrömön tanultam meg 14 évesen, milyenek is a férfiak
2015. márc. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért se pontozlak le, de


14 évesen azt tanultad meg milyen az apád.

15 évesen meg ne csipogj arról, hogy milyenek a férfiak. Mert jó esetben fogalmad sincs róla, vagy ha mégis akkora a tapasztalatod párkapcsolatok terén akkor pedig a te szegénységi bizonyítványod.


Szóval, hátrább az agarakkal. Apádat meg felejtsd el, és keress egy korodbeli srácot aki szeret, ezt a szálat meg engedd el, mert boldogtalan leszel egész életedben

2015. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
9.: 20 éves vagyok, nem 16 és más tapasztalatom is volt már
2015. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!