Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El hadjam v várják meg hatha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BLunaa kérdése:

El hadjam v várják meg hatha meg gondolja magát?

Figyelt kérdés

Mit csináljak hogyha a barátommal 4 éve vagyunk együtt de én komolyan tervezek vele gyerek házasság.... de ő nem!

Viszont nekem azt mondja h szeret és jól érzi magát velem de nem én vagyok az az ember neki akivel tervez!


2020. nov. 13. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elhagynod ha nem akarod, de készülj fel hogy előbb utóbb ő elfog.

Nem véletlen mondta ezt.

2020. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
84%
Szia, ne pazarold az időd. Te se leszel fiatalabb, bár még az vagy. Nekem is volt hasonló kapcsolatom, ideig óráig húztuk, szerettük egymást, bár nem ígért se fűt se fát. Jól éreztük magunk, de tudtuk nincs jövőnk. Békében váltunk szét. Tedd meg most, ne fecséreld az időd. Jön majd valaki aki tényleg tudja, hogy te vagy az akit akár egész életében hidd el :)
2020. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

De akkor mert van velem 4 éve ?

Azért h jól érezze magát ? Mert észt mondja , meg azt is h szeret és azt ki is mutatja h szeret “meg tesz mindent’’ és el is hiszem neki mert látom rajta és érezteti velem azt

2020. nov. 13. 22:49
 14/18 anonim válasza:
100%
Nekem is mondta hogy szeret, de tudta hogy nem szeretne velem közös jövőt. Ha ilyet mond valaki neked és vele maradsz csak rosszabb lesz később. Te döntésed mit csinálsz, elmondtuk a véleményünk, hogy így fölösleges tovább húzni. Innentől kezdve, saját magadnak kell eldönteni megfogadod e a tanácsot vagy sem.
2020. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
nárcisztikus személyiségi zavara van.. azért mondja , hogy szeret.. amúgy meg 4 év után ki a tököm akar felcsinálni egy nőt?
2020. nov. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Édes apádnak volt személyiségzavara amikor a felesége helyett egy marhát csinált fel veled.😂
2020. nov. 14. 19:25
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 😂😂
2020. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15 idiótasàgot ir

16 nagyon gyenge poén volt


Szóval mivel érezteti hogy szeret?

Mit tesz?

Hogyan viselkedik veled?

2020. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!