Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek, mit tehetnék...

Nagyon félek, mit tehetnék hogy másképp gondoljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt bárki megkövezne az elején leírom, nyilván imádni fogom hisz maga egy csoda másfél év próbálkozás után bekopogtatott hozzánk is a "gólya".

De mindig is csak kislányra tudtam gondolni. Eszembe sem volt hogy kisfiam legyen.

Igaz még nem derült ki pontosan, 17-dik hétre kaptam időpontot 4D re.

Nagyon félek... Lehet azért is mert a családban/közeli barátoknál csak kislányok vannak, és még sosem volt fiúval dolgom úgymond. Félek egy kicsit azért is mert nem fogom vele megtalálni azt a fiús összhangot, vagy csupán nem leszek jó anyukája.

Mégis milyen ha fia van az embernek? Mi lesz a neve, egy fiú nevet sem tudok elképzelni... Természetesen már most imádom a pocakomba, de félek nem leszek elég jó neki.


Kérlek benneteket, akik azt írják minek nekem gyerek, és inkább ne estem volna teherbe azok kíméljenek mert a szeretet megvan bennem és hálás vagyok nagyon hogy úton van csak félek!



2019. márc. 23. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 fiam van. El sem tudtam volna máshogy kepzelni magam a nagyfiam utan. Volt bennem egy kis para, mi van, ha lany lesz a masodik, azt sem tudom, hogy fogjak hozza. De vegul fiu lett a kicsi is.

Nagyon szeretek fius anyuka lenni es nem azert, mert en vagyok az egyetlen nonemu a csaladunkban. Nekwm hugom es ocsem van, valahogy mindig jobban kijottem az ocsemmel, meg a pasikkal.

Amugy annyi a kulonbseg fiu es lany kozott, hogy a fiuknak log valami a labuk kozt. Kisbabakent ugyanugy megszoptatod, atpelusozod, enyhited a bajait. Oszintem orulok, hogy nem halmoz el mindenki habosbabos kisruhakkal, meg babakkal.

Szerintem jo fius anyukanak lenni. De igy elore ne parazz ezen, ugyanugy azeretni fogod nemtol fuggetlenul. A fiukkal is lehet osszhang, mi autozunk, fogocskazunk, birkozunk, de imad nagyon segiteni nekem a konyhaban, vagy a takaritasban is, szoval igazabol annyiban mas, higy nem babazunk, meg lanyos dolgokkal jatszunk, hanem haboruzunk meg ilyenek.

2019. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy lányom aki majd 3 éves. De terhes vagyok egy kisfiúval. :) Néha én is elgondolkozom ezeken. De végül is gyerek,gyerek. Nekem anyósom még azt is mondta hogy a fiúk nem annyira hisztisek,könnyebb velük állítólag. Kivancsi leszek. Ha már bejött a baba a neme teljesen mindegy ha már most szereted :) Boldog baba várást! :)
2019. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádok fiús anya lenni. Most a második pocaklakóról még nem tudjuk mi lesz. De most a lány lenne a furcsa és félek, hogy hogyan lássak neki ha ő lány. Majd amint megszületik rá jössz teljesen mindegy. Olyan ösztönösen jön majd, hogy fiút gondozz. Nem adnám semmiért se a 15 hónapos kisfiam úgy érzem teljes a boldogságom a fiammal és ha a másik lány az csak hab a tortán.
2019. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
2es nem feltetlen könnyebb a fiúkkal, a nagyfiam tud ugy hisztizni, mint egy lány 😂😂😂
2019. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam van, és a most várjuk a második fiút. 16 hetes vagyok. Milyen fiús anyukának lenni? Szuper dolog 😊💙
2019. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindig azt hittem, hogy nekem csak lányom születhet, most pedig mindenórás vagyok a 2. fiammal és az érzést nem cserélném el.


Gyönyörű az anya-fia kapcsolat, ahogy rád néz, ahogy ragaszkodik.. Az elején lehet, nem tudod majd hova tenni az új helyzetet, de minden letisztul idővel, egy kisbaba gondozása amúgy 0-24-es feladat, időd sem lesz sokat agyalni, hogy "hogyan kell bánni egy fiúval". Fiúnevünk nekünk se volt sokáig, a naptárt nézegettük.

2019. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, nekem pénteken derül kia vértesztből.

De próbálom már szokni a gomdolatot, h szinte 100%-ig biztos vagyok, h fiú lesz.

Nem tudom megmagyarázni.

Talán nem merem beleélni magam egy kislányba, nehogy fájjon.

Hallottam már én is, h egy anya-fiú kapcsolathoz nincs fogható.

Viszomt én biztos vagyok benne, h egy anya-lányához sem.

Szerintem ahogy kiderül, elkezdesz barátkozmi a gondolattal és minden rendben lesz.

Ém így képzelem :)

2019. márc. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ikres kismama vagyok amint megtudtuk férjemmel h sikerult választottunk kislányneveket meg sem fordult a fejunkben más opció. Ugyanugy mint nálad mindenkinek lánya van baráti társaságban és családban is. 12hetes uhn mondta meg a doki h mind2 baba kisfiu enyhe sokkot kaptam. Nem számitottam erre kicsit meg is könnyeztem a tényt de párom végelenul boldog lett h végre nekunk sikerult. :D Azóta persze imádom a tényt végre fiu nevunk is van és nagyon várjuk már öket. Nem szabad beleélni magad egyik verzióva sem tényleg annál nagyobb a koppanás ugyh én megértelwk :)
2019. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!