Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak többségét zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségét zavarja, ha a barátnőjük többet keres náluk?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A férfiakat nem zavarja, csak a komplexusos, hímsovi farkakat.
2020. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet nem. Miért zavarná?


Közös a kassza, legalább neki is több jut.

2020. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Ráadásul volt olyan barátnőm is akivel kb ugyanaz volt a végzettségünk ugyanaz a munkánk, de neki bazinagy ismeretségi köre volt, jobb cégénl talált állást jobb fizuért.

2020. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az enyémet nem. Miért zavarná?"


Azért, mert akkor kevésbé érzi magát férfinak, hogyha ő keres kevesebbet. Persze ez nyilván nem igaz mindenkire, viszont tuti igaz sokakra. Ti is szeretitek magatokat nőként érezni nem? A család fenttartó szerep is alapvetően a pasiké, nyilván ma változott a viszont sok férfinek a mai napig ez adja a férfias érzést. Nekem nincs ilyen problémám, csak kifejtettem. Vagy ha ti valami miatt nem érzitek magatokat nőiesnek, az nem zavar?

2020. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ti is szeretitek magatokat nőként érezni nem?"


Én speciel nem attól érzem magam nőnek, ha kevésbbé fizetnek meg.

Másrészt ti aranyásóztok itt, ha egy nő olyan pasit keres, aki többet keres nála.

2020. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Én speciel nem attól érzem magam nőnek, ha kevésbbé fizetnek meg.


Másrészt ti aranyásóztok itt, ha egy nő olyan pasit keres, aki többet keres nála."


Ajaj, nagyon félreértettél. Nem azért érzed magad nőnek mert kevesebbet adnak, viszont a férfi érezheti magát akkor magabiztos férfinek, ha ő keres jobban. Nem véletlenül sok nőnél alap követelmény, hogy a férfi minimum annyit, mint ő. Persze ez nem igaz mindig, csak sokszor.

2020. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem maximum az zavarna egy ilyen helyzetben, ha nem tudnék megadni a barátnőmnek olyan dolgokat amit ő a magasabb fizetéséből simán megtehet.
2020. dec. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!