Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden tökéletes a férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden tökéletes a férfival, de aggaszt hogy gyereke van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy óvodás korú kislánya, külön élnek, kéthetente van nála egész hétvégén. Számomra ez a helyzet új, és ismeretlen, soha nem volt ilyen pàrom. Sőt a gyerekekkel sem jövök ki jól, valahogy nem tudok velük mit kezdeni, nem tudom mit mondjak nekik, családban sem volt, szóval nincs benne gyakorlatom. Tudom fura ez egy nőtől, de nem mindenki van értük oda ösztönösen...

Még csak az elején járunk, talalkozgatunk, sokszor nálam alszik, jól érezzük magunkat, szóval korai, de én már ezen gondolkozom hogy milyen lesz így a pàrkapcsolatunk. Jelenleg csak annyit veszek észre abból hogy gyereke van, hogy kéthetente hétvégén nem tudunk találkozni. Illetve mondta hogy karácsonyi időszakban több ilyen nap is lesz. Én ezt elfogadom, nekem jó is egy kis én idő, addig legalább a hobbimmal foglalkozok. Viszont nyilván ha ez egy tartósabb kapcsolat lesz, nem úszom meg ennyivel, hanem majd bemutat neki, és közös programokat is szervezünk ezeken a hétvégéken. És én félek, félek hogy majd nem jövünk ki jól a kislànnyal, utàlni fog, és ezt érezni fogom, és kínos lesz a hármasban töltött idő. Félek hogyha nem megy minden flottul, az a kapcsolatunk végét is jelenti, hiszen kinek kéne olyan nő akit nem kedvel a gyerek? Sőt nyilvàn van egy anyuka is, aki nem tudom milyen hozzààllàsú, nem e lesz benne egy féltékenység miatti gonoszsàg irántam, ami miatt majd bekavar folyamatosan. 1,5 éve vannak külön, a nőnek már van új kapcsolata, a férfinak én vagyok az első próbálkozása állítólag, eddig csak alkalmi kapcsolatokat akart. Szerintetek butaság az egész téma, és túlparàzom?


2020. nov. 16. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Ezekkel az erzesekkel ne menj bele egy ilyen kapcsolatba ..

Ha most ezt erzed akkor ez nem fog valtozni es csak csalodas lesz az egesz

2020. nov. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem beszéld meg a pasival a félelmeidet. Egyébként a legnagyobb probléma az unintelligens felekkel szokott lenni, pl ha az anya direkt az apa meg az új nő ellen neveli a gyereket. Ha normálisan és érzékenyen állnak a dologhoz, akkor a kislány el fog fogadni.

De alapvetően azért azt bele kell kalkulálni, hogy a gyerek mindig ott lesz, szóval ez nagy kompromisszuskészséget és elfogadást igényel a részedről. A férfi sose lesz teljes egészében a tied meg a gyerekeidé.

2020. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Beszélgess erről a pároddal.

Sztm akkor látsz jobban, ha már párszor találkoztál a gyerekkel.

Párom is tartott tőle, most meg megvan veszve vele, imádják egymást. Nálunk apuka nincs a képben, de nem minden ex egy kavarógép.

Mimdenesetre beszélj nyíltan erről a pároddal.

Nem kell feleslegesen parázni.

N28

2020. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Ez így felejtős. Egy gyerek mindig konfliktus forrás lesz. Nyilván látszani fog rajtad, hogy nem szereted.

Mellesleg a gyerek ÖRÖKRE összeköti őket exanyucival.

Nem is igazán értem, hogy miért ne találhatnál olyat akinek nincs gyereke.

Csak a baj lesz , előre szólok.

2020. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Ja és nálunk nem csak hétvégén jött a gyerek nyilván, anyámnál is sokat van, így van idő egymásra is. Nálatok kéthetente lesz ott. Lehet egy tökjó fej gyerek.

Most együtt lakunk és rendessen ellátja és foglalkozik vele.

N

2020. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es! Találhatnék, de a szerelem nem egy elvàràs lista alapjàn jön szerintem, nem észérvek alapján. Évek óta vagyok egyedül a szakításom óta, közel a 30-hoz, és ő az első férfi azóta akivel olyan összeillést, megértést, és pluszban vàgyat is érzek, ami az eddigi keresgélésem alatt nem volt meg senki iránt.
2020. nov. 16. 10:06
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Akkor minek írtad ki ezt a kérdést??! Nyilván nem fogod megszeretni a gyerekét. Ami érthető, mert nem a tiéd, semmi közöd hozzá. Viszont zavar. És itt nem csak az fog zavarni, hogy lesz egy neveletlen gyereke akit exanyuci ellened hangol majd, hanem hogy az örökre összeköti őket. Egy gyerekes férfinél vagy akár nőnél örök második-harmadik maradsz.

Ezt vagy elfogadod, és lenyeled vagy félre teszed a rózsaszín felhőt amit itt leírtál és keresel olyat akinek nincs gyereke.

A történet olyan egyszerű mint egy faék.

2020. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nőként én sem tudok màs gyerekével mit kezdeni.
2020. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ez rögtön kizáró ok lenne, hiszen ha normális a férfi és jó apa, mindig a gyereke lesz neki az első. Én meg tudom magamról, hogy ezt nem viselném el.
2020. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem ennél jobban ne bonyolódj bele a kapcsolatba. Én szakítanék, már voltam ilyen helyzetben. Pedig ott nem volt ex, özvegy volt a férfi, de képtelen voltam megkedvelni a gyerekét (és zavart is). Pedig a rózsaszín ködben elképzeltem, hogy milyen jó lesz, nincs ex, nincs anyuka, aki ellenem/ellenünk hangolja a gyereket. A gyerek sem volt konkrétan "rossz", azt nem mondhatom. (Lány volt, 12 éves.) Egyszerűen nem volt meg vele nekem a "kémia". Próbáltam megkedvelni, de rájöttem, hogy nem fog menni.

Soha többet gyerekes férfivel!

2020. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!