Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szexkapcsolat?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Szeretnék egy tartós szexuális kapcsolatot egy nővel. Nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék családot meg gyerekeket, de valaki fix kellene. Talán azért mert titkon vágyom ezekre, csak nem most, vagy csak nem akarom beirsmerni. Szerintetek lehet így nőt találni vagy mindenképpen hülyíteni kell őket, hogy majd házasságot akarok meg gyereket? Esetleg legyek szeretői pozicióban? 30/F
2010. aug. 10. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát nem lehet erre túl könnyen nőt találni, szeretői pozícióra voksolnék, de nem úgy hogy szétszeded őket..
2010. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen nőt találni, de az nem egészséges az biztos.

Csak szexre kellene vagy társnak? Pl. gyerek és házasság nélkül.

Mert ilyet találhatsz, de aki csak a testiségre vágyik szimplán olyat nem hiszem...

2010. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem akarok házasságot se gyereket, és ~30 évesen sem akarok majd.. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem mindenkinek kell család, van akinek elég ha párja van. Egy normális kapcsolatban ahol 2 ember szeretni egymást, ott meg pláne nem is tudom elképzelni, hogy ez egy ok legyen a szakításra...
2010. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mivel írnád le a társ fogalmát?
2010. aug. 10. 18:22
 5/18 anonim válasza:
Létezik ilyen, de a "hülyítést" mellőzd szerintem.
2010. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedves első:


Ha valaki szeretői szerepet tölt be, már eleve a másik fél (férj, élettárs) hátrányára teszi ezt, ha szétmennek, ha nem. A második lehetőséghez hozzá kell tennem, ha nem mennek szét, az is a megbántott fél jóindulatán múlik, nem pedig a szeretőn.


Kedves Kérdező:


Én semmiképp sem ajánlanám, hogy hülyíts egy nőt, csak azért, hogy kielégítsd vágyaid, hiszen neked sem esne jól, ha az érzéseiddel ilyen módon játszanának, szerintem rohadtul nem korrekt.


Vannak bizonyos hölgyek, akik hajlandóak nyitott kapcsolatra, tehát ajánlanám, hogy egy ilyen nőnél próbálkozz. Hogy hol találsz ilyet? Nos ezen én is gondolkodtam, és amit mondani fogok, annak nem vagyok híve, de ma már csodálatos dolgokra képes az internet és a bizonyos társkereső honlapok, ahol ilyen nőt találsz magad mellé! Minden jót!

2010. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Társ szerintem akivel összekötöd az életed. Együtt éltek, egymás mellet keltek fel minden reggel és együtt fekszetek.

Nem igényli minden nő a gyereket és a házasságot, de ha csak a lőcsödet akarod odaadni neki néha az nem fog menni.

Egyáltalán szeretnéd, hogy szeressen valaki?

2010. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szeretném hogy szeressen valaki. Amit nem szeretnék az az együttélés, az egymás nyakán lógás. Tehát szeretnék egy olyan barátot akivel szexelni is lehet és mindezt egy nő személyében. Nincsenek ellenemre bizonyos közös programok, de én igen jól el tudom foglalni egymagam is és meghülyülnék ha olyan barátnőm lenne megint, aki nem tudja lekötni magát és nekem kéne szórakoztatnom non-stop. Valami olyasmit szeretnék, hogy 1-2 naponta találkozni, közös sport, közös vacsi, közös szex, de nem akarom ezt minden nap...
2010. aug. 10. 18:33
 9/18 anonim ***** válasza:

"Tehát szeretnék egy olyan barátot akivel szexelni is lehet és mindezt egy nő személyében."


Szerinted az a hölgy aki csak a barátod mennyire szeretne?

Gondolod, ha veled is csak szexuálisan van együtt az mással nem?

Nem hiszem, hogy egy ilyen kaliberű hölgyre akire te vágysz nem kezdene másokkal is viszony, nem hagyná, hogy kisajátítsd magadnak. Vagyis ez a kombináció nem hozható össze, hogy csak a tiéd legyen, de csak szex alapú a kapcsolatotok. Végülis kívánom ,hogy találd meg az ideális nőt.


tegnapi 82%-os voltam

2010. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Miért, amit leírtam az csak szex alapú? Attól lenne nem szex alapú ha együtt is élnénk?
2010. aug. 12. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!