Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit változtatott rajtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit változtatott rajtatok és a szokásaitokon a kijárási tilalom?

Figyelt kérdés
Mit csináltok 8után vagy mit kezdtetek el újdonságként?
2020. nov. 18. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ugy elek mint eddig. :(
2020. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmit.
2020. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se nagyon jártunk sehova 8 után, max annyi változott, hogy sietve kell intézni a bevásárlást.
2020. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Annyi, hogy lőttek a téli sötét estéken történő barangolásoknak.
2020. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

A kijárási tilalom az semmit, mert alapvetően lesz-rnám, kapják be a rendőrök, büntessenek meg, kicsengetem, jól el vagyok eresztve.


Ami változtatott, a mindennek a bezárása, mert nincs hova menni, nem tudok elmenni koncertekre, bulizni, kocsmázni, stb.

2020. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én nagyon élvezem ezt a csendet és nyugalmat. Végre nem ordít senki az ablakom alatt, nem csapkodják a kocsiajtót éjszaka, lehet pihenni rendesen.
2020. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatunkon semmit nem változtatott. Nem járunk színházba és szinház után meginni valamit kb ennyi. Nyáron jobban meglennénk lőve.


De otthon társasozunk, kartyázunk, filmet nézünk, punnyadunk, beszélgetünk. Ugyan azokat csináljuk, mint egy esős hétvégén, csak most gyakrabban.

2020. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindössze annyit, hogy ha megyünk egymáshoz barátokkal, akkor oda kell figyelni, hogy időben elinduljunk haza. Tehát lényegesen lerövidítette, meg behatárolta a találkozási időt.
2020. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fos az egész.
2020. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyi változott, hogy a barátaink inkább hozzánk jönnek, és vagy elmennek úgy, hogy 8-ig hazaérjenek, vagy nálunk alszanak.
2020. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!