Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul? :S

Figyelt kérdés

17 éves vagyok.Nem volt még komoly kapcsolatom,szerintem nem vagyok szép.A lányok terén nem igazán állok jól,vagyis még mindig nem találtam senkit.Akit meg találtam annak vagy van párja vagy messzi lakik,vagy épp azon vannak h újból összejön az exével:/Most is van egy lány aki tetszik,közös is a vonzalom,de messzi lakik.Közel 180kmre tölem és ez mindkettönknek rossz ezért inkább csak barátok maradunk.A közelemben,vagy városomban meg nincs olyan lány akivel összetudnék jönni,vagyis olyanok vannak amiket az elöbb írtam(pasija van,más tetszik neki,stb).Mikor már megint nem sikerül összehozni teljesen összezuhanok,elmegy a kedvem mindentől:/Mit csinálhatok rosszul?Akik messzi laknak tölem azoknak miért tetszem?Pedig úgyan úgy viselkedek,beszélek mindegyik lánnyal:SNem értem:/Hiányzik már valaki mellölem.

Az jó megoldás lenne ha már inkább nem foglalkoznák ezzel a csajozásos dologgal?van rá esély h akkor talál meg az igazi?:$

Egy elkeseredett 17éves srác:/


2010. aug. 10. 20:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2010. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ez vagyok...Én is 17/F vagyok.Nekem sem jön össze senki, aki bejönne meg messze lakik.Sőt eddig senkim se volt. xD

Gyere dobjunk be 1 sört! :S


Szeva!

/Egy szintén Elkeseredett.../

2010. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
most már komolyan kíváncsi vagyok h melyikőtök merre lakik :D (én voltam az első is 15/L )
2010. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

pest megye..:/

2ik válaszoló,benne vagyok...most lehet h az lenne a legjobb:/

2010. aug. 10. 20:34
 5/33 anonim ***** válasza:
77%

20:32-es vagyok.

Én Heves megyében.Ha jól tudom akk szomszéd település! :D

2010. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
hát én bp-i vagyok és már egy jóideje nincs pasim.. szal én sem vagyok jobb helyzetben mint ti.. szerintem.. még mindig ugyanaz az egyetlen lány aki ide írogat :)
2010. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Rosszul írtam.

Bocs nem település,hanem *Megye*.

2010. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
hát mondhatjuk úgy is:)De egy sörért vagy inkább többért kicsit hosszú lenne az út:D
2010. aug. 10. 20:37
 9/33 A kérdező kommentje:
20:36 ha gondolod msnen beszélhetünk..akár még így 3an is..ha más nem barátok leszünk:)
2010. aug. 10. 20:38
 10/33 anonim ***** válasza:
okés :) de akk ink priviben az msn címeket :D
2010. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!