Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párom imád magáról és a problémáiról beszélni, sokszor elnyom és észre sem veszi, hogy jó lenne ha én is szóhoz jutnék.


Én jelenleg egy fontos szakmai procedúra közepén állok, nyár óta időt, energiát nem kímélve dolgozom rajta.


A következő beszélgetés zajlott közöttünk:


Én:"Ha érdekel majd megmutatom, de nem hiszem, hogy érdekel."


Ő:"Érdekel hogy kötöm a kapcsolóházba a fázis a nullát meg a földelést?"


Itt közöltem vele, hogy milyen bunkó, majd válaszoltam, hogy igen, érdekel, mert szeretem.


Én órákig szoktam hallgatni az ő munkahelyi problémáit. Fordított esetben, amikor én mesélnék, akkor nem figyel, eltereli a témát, nézeget a sarokba, belevag a szavamba, hogy kérek-e inni. Mindegy csak ne kelljen figyelnie.


Jogosan zavar vagy túlzásba viszem?



2020. nov. 18. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Jogosan zavar, ez önzőség
Nem jogos, túlreagálod
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem full egyértelműek lesznek a válaszok, teljesen jogosan zavar ez téged.
2020. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Miota a "párod" és miota nem érdekli amit te mondasz?
2020. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már elbizonytalanodtam, mert termeszetesen mindig én vagyok a hisztis, én veszem magamra, én értem félre, ő nem úgy gondolta én értem rosszul, na meg mindent megmagyaráz.
2020. nov. 18. 23:13
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem tetszik a kérdés, ahogy feltetted. Nem hiszem, hogy érdekel.

Ha ezredjére közönyös igazad van, de ha ez nem rendszeres akkor elég kis sértődötten kezdted. Ilyen oltás után én engem sem érdekelne a srác helyében. Mint ha azt várnád kezdjen el győzködni, hogy na már kérlek csak mutasd meg.

Pitiztetés.

2020. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha tenyleg sosem hallgat vegig akkor jogos. Mar csak az a kerdes, hogy tenyleg soha nem hallgat-e vegig
2020. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Látom már megvan a konszenzus, de szerintem "de nem hiszem, hogy érdekel." nem egy szép megjegyzés. Ezen megsértődött és utána kaptad ami jött az egójából...
2020. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Megint egy kérdés, ahol a két fél arra kíváncsi, hogy ki nyerte a csatát, amiben elvileg egymás oldalán harcolnak. Szánalmas.
2020. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Attól függ.

Mi elmeséljük a napjainkat egymásnak. Valamit megjegyzünk belőle, valamit nem. Mosolygunk rajta.

A feles napja érdekel. Addig a pontig, amíg nem jön a pletyka része. De arról előttem már leszokott.

Azért írtam, hogy attól függ. Ha van a beszámódban olyan, hogy de a Juci, s a Béla stb... Lehet, hogy ezt nem akarja hallgatni. Lehet, hogy 2 órán keresztül mondod, csak mondod... Ezt hallani kéne. Így nehéz megítélni.

2020. nov. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Feles=feleségem
2020. nov. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a te kommunikációddal is probléma van, lehet, hogy ez inkább reakció az ő viselkedésére, de akkor is, egy olyan passzív-agresszív mondattól, mint a "Ha érdekel majd megmutatom, de nem hiszem, hogy érdekel." nekem is elmenne a kedvem attól, hogy megnézzek vagy meghallgassak bármit.
2020. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!