Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy két év után így megváltozott a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak én reagálom túl az egészet, és nincs ezzel baj, de minden megváltozott. Mikor összejöttünk távkapcsolatban voltunk és ha találkoztunk, csak romantikáztunk, szexeltünk. Képesek voltunk egész nap kint ülni a parkba és csókolózni. Annyira szép dolgokat mondott nekem. De mostanra minden megváltozott. Most is nagyon szeretem, csak ezek a dolgok hiányoznak. Mióta összeköltöztünk sokat dolgozunk, fáradtak, nyűgösek vagyunk, néha nem túl kedvesen szólunk egymáshoz egy fárasztó nap után. Szex is csak heti 2-3 alkalommal van. Este összebújunk, nézünk egy filmet aztán alszunk. Néha olyanok vagyunk mint egy öreg házaspár. Más kapcsolata is így megváltozott összeköltözés után? Vagy velünk van valami baj?

22/L


2016. jún. 21. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, furcsa lesz, de a kapcsolatot TI alakítjátok, és olyan lesz, amilyenné teszitek. Ha neked hiányzik a parkban ücsörgés, akkor kezdeményezd. Összeköltözés után is nyugodtan lehet (sőt kell!) programokat csinálni, ha nem akarjátok, hogy ellaposodjon! A szexet is fel lehet dobni különböző módokon. Ti vagytok azok is, akik nem túl kedvesen szóltok egymáshoz: ezen is CSAK TI tudtok változtatni.
2016. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez minden kapcsolatot elobb utobb utoler :) hol elobb hol kesobb,monotonok a hetkoznapjaitok,tul megszokott.a ferfiak gyakran elkenyelmesednek :) mint az en parom is :) szex heti 1 ;) hazajon a munkabol fel delutant atalussza :) aztan tvzik es megint alszik :)
2016. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is sok minden hianyzik de nem vgyunk 18 evesek h egy parkban kezenfogva setaljunk persze jol hangzik de eek mulva az ember mar nem fulig szerelmes,ez atalakul,paromon erzem h 5ev utan o mar tenyleg szeret de nem igazan szerelembol hanem kotodik hozzam szeret ugy ahogy vgyok,mig en a mai napig is szerelmes szemekkel nezek ra :) megkell beszelned a paroddal h mi hianyzik a kapcsolatbol,ha veszekszik es nem tetszik neki az egy jel h nem vagytok ossze illok,ha tenyleg meghallgat es probal trnni azert h boldogabb legy akkor legyetek boldogok :) de ha nem tud rola nem tud min valtoztatni.
2016. jún. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem vgyunk 18 evesek h egy parkban kezenfogva setaljunk"


A baráti körömben több olyan pár van, akik 15-20 éve vannak együtt és még mindig sétálnak kézenfogva. Ez nem a 18 évesek privilégiuma! Én is szoktam a párommal kézenfogva sétálni, pedig már elmúltam 40 éves.

2016. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak ferfiak akiknek egy filmnezös összebujos este többet er mint egy gyors szex.parom is ilyen,5 eve vagyunk együtt 25 evesek vagyunk fiatalok meg,heti 1-2 szex persze enis igenyelnem többet,de nem akarom raeröltetni es ugy vagyok h jol esik ha ö kezdemenyez :) es amikor estenkent hozzambujik es azt mondja h imad idebujni vagy a hasamra teszi a fejet es egy pillanat alatt elalszik mert olyan jo erzes neki:) sokkal fontosabb egy parkapcsolatban mint a szex,persze a szex is lenyeges,de tudod örülj h heti 2-3 van,mas kapcsolatokban havi 1-2.esetleg probald feltüzelni,egy francia bugyi es vegyel fel egy polojat :) az en parom imadja ha a ruhait hordom :) de sztem minden pasi kedveli :) vagy esetleg ha nem eleg a szex magadon is segithetsz,ez nem ciki mindenki csinalja csak titokban :)
2016. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok,nem ugy ertem igenid szep dolog es kell is a kezenfogas,mi igy kezenfogva jarunk,a parkosra ugy ertettem h nem ülünk le naplementet nezni egymas karjaiban nyalifali csoközön tipi tapi,ezeket a nagyon fiatalok mikor dul a love csinaljak mint ahogy a kerdezö is irta,na ez mar nem olyan lesz ez csak kezenfogas leülünk a parkban es beszelgetünk dolog lesz
2016. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!